Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hozzák nyilvánosságr...

Miért nem hozzák nyilvánosságra, hogy az izraeli titkosszolgálat is részt vett a magyarverésben 2006. október 23-án?

Figyelt kérdés

Azért nem viseltek azonosító számot a rendőrök, mivel ne tudják majd később beazonosítani őket (pl. a magyar zászlót taposókat).

Sokan hallani vélték héber nyelven megszólani néhány magyar rendőrnek öltözött embert.

Mit kerestek Budapest utcáin a MOSSAD emberei?


2009. okt. 27. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Shalom! Én is ott voltam október 23-án a fidesz ünnepségén és már az elején találkoztam olyan rendőrökkel akik nem magyarul hanem héber nyelven beszéltek. Még mielőtt elfogultnak tartanátok kiejeltem hogy vallásos zsidó vagyok és én sem érek egyet avval amit a nemzeti ünnepen a magyarokkal műveltek. Már előre meg volt komponálva az egész! Ez very simple!"


Hát, ha te mondod, elhiszem. Ha meg még olyan szavakat is ismersz, hogy "shalom", akkor meg pláne.


Egyébként azért jöttek, hogy vegyenek pár multit, és kizsákmányoljanak minket a nagytőkéjükkel, de látták, hogy balhé van, hát beöltöztek. Amikor a nemzetiségükre irányuló kérdésre nem válaszoltak, akkor pedig nem ahhoz a rendőri irányelvhez tartották magukat, ami szerint nem kommunikálhatnak a tüntetőkkel, hanem nem értették. Másnap meg már gonoszkodtak is tovább. Ilyenek ezek.

2009. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:58



szerinted nem szivárogna ki?

2009. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 bumbi02 ***** válasza:
40%
ááá.. istenem... ez aztán a zsidók elleni gyülölet keltés.. nem tom honnan veszitek ezeket a hülyeségeket, lehet vmi viccportálon olvastátok.. persze orosz meg héber kommandósok voltak nem?:) valószinü hogy érdekli öket hogy itt vmi csöcselék rombolja budapestet miközben azt kiabálják h jobb magyarországot... de ez h héber komandosok... ez sztem vmi elfogult oldalról származhat kuruczinfo vagy hasonló .. és irják h a helyszinen sokan hallották h igy meg ugy besézltek.. akik a helyszinen voltak és "békésen" tüntettek, nah ök persze hogy terjesztik az ilyeneket mert szegényeket "jogtalanul" vizágyuzták a "gonosz" rendörök pedig ök csak autokat gyujtogattak...
2009. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nincs itt semmiféle gyűlöletkeltés, ez már egy kicsit beteges gondolkodás! Jönnek az izraeliek az "új" hazába, Magyarországra és elő kell készíteni a terepet.
2009. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bumbi02 ***** válasza:
29%
elolvastam részletesen mind a 3 linket amit fentebb irtatok.. még jó hogy az összes "elfogulatlan" szemszögböl van irva:)) egy hirt nem lehet megismerni csak jobb oldalról vagy csak bal oldalról... persze h ezek az oldalak ugy állitják be az egészet h végülis akik ott voltak azok épp virágot szedtek és dalolgattak amikor oda rohantak a rendörök és összeverték mindet.... az összes linknél az a rész hiányzik hogy gyujtogattak, randaliroztak ezek a tüntetök a belvárosban és ezér kaptak a fejükre...
2009. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!