Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted tényleg politikai...

Szerinted tényleg politikai okai vannak hogy most került nyilvánosságra a rédei polgármester videója amin vetkőző sztriptíztáncosnővel látható?

Figyelt kérdés

Ez szerinted ront, javít, vagy változtat egyáltalán a helyi népszerűségén?


A személyes véleményem, hogyha politikai okai voltak, akkor elég hülye lehetett, aki rosszat akart ezzel és úgy rakta fel, mert én például már csak ezért is rá szavaznék, ha ott laknék.


2010. szept. 5. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Politikától függetlenül is felkerült volna. Birom az öreget bár nem ismerem. :-)))
2010. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A népszerűségén mindenképp rontani fog. Kevesebb a liberális fiatil, mint a konzervatív felnőtt.
2010. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kokas Lajos ***** válasza:

Semmi törvénybe ütközőt nem követett el. Jack Nickolsont tudnám idézni, mikor megkérdezték Clinton-Mónika Botrányról a véleményét:

-Végre van egy tökös elnökünk!!!!!!

2010. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
senkinek semmi köze hogy mit csinál a szabadidejében.
2010. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

MÉLYSÉGESEN ELÍTÉLEM!

Engem miért nem hívott meg arra a bulira??? :-(:-(:-(:-(

2010. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt csinál, amit akar, mittomén, ha én szülinapomon tortával pózolok, az is elítélendő, mert szerintem kb enynire volt nagy vétek, amit elkövetett. Szerintem mindannyiunk ölében ült már meztelen nő.
2010. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!