Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utasította el a Fidesz...

Miért utasította el a Fidesz az önkormányzatok törvényességi felügyeletét létrehozó 2/3-os törvényt? Talán félnek tőle?

Figyelt kérdés
A Fidesz és a KDNP nem szavazta meg a fenti törvényt, ezért továbbra sincs felügyelete az önkormányzatoknak. Azzal indokolták, hogy azért nem szavazták meg, mert az MSZP nem járult hozzá, hogy a törvény a választások után 8 hónappal lépjen hatályba. Miért kell annyit várni a hatályba lépéssel, talán azért mert az önkormányzatok többsége fideszes és félnek,hogy kibúkik valami?
2009. okt. 27. 09:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Nagyon furcsán gondolkozol barátom."

Nem vagyunk barátok, és ez biztos. Jobb, ha beletörődsz a megmásíthatatlanba.


"Mi volt az amit jól csinált Feri? A kommunikáción kívül?"

Elég sok okos ötlete volt. Hogy mást ne mondjak, nem volt rossz ötlet ez sem:

[link]

Persze nem egyeztek meg még véletlenül sem, hiszen akkor a most közelgő választáskor nem 380 ingyenélőt kellene eltartani, meg az önkormányzatok létszáma is feleződött volna.

És nemcsak az ellenzéknek köszönhető, hogy nem valósult meg a parlament és az önkormányzatok létszámának csökkentése, hanem az Mszp-nek sem volt érdeke a változtatás.

A faszi (Feri) egy idealista. Csak sajnos az ideáival nem a legjobb helyen állt elő. Túl sok az Mszp-ben és a Fideszben is a volt rendszer követője.

Persze ha meg tudod magyarázni, hogy hogyan került ki az Őszödi beszéd a gyűlésről a köznép elé, akkor meghajlok előtted itt virtuálisan. :)


"Mindent eladtak amit csak lehetett, köztük olyat ami az emberek legalapvetőbb érdeke a víz!"

Mondd, milyen vizet adtak el? :))


"Nem az ország népe felé fordult a vallomásával, hanem leku.vázva a zárt szociálliberálisok között bontogatott!"

Mondd, melyik politikus fogalmazna így a nagyközönség előtt? Ha nyíltan előadja, akkkor a sok zombi miatt ugyanaz lett volna az eredmény, mint egyébként is történt. A legtöbb embernek annyi esze sincs, mint egy fél marék szárított lepkének. Az nem vezeti őket az orruknál fogva, aki nem akarja. Nézz meg egy Fidesz, Mszp, Jobbik vagy bármilyen más rendezvényt. Vagy nézz végig ezen a csodálatos országon - főként a lakóin. Szerintem nem is kell tovább magyaráznom.


"Akkor mit is díjazunk benne, hogy te nem szereted OV-t vagy Vonát ?"

Ja, értem már a kérdés lényegét! Szóval neked nem is igazán az a bajod, hogy mit tett vagy nem Feri, hanem az, hogy SZERINTED Jobbik/Fideszellenes vagyok.

Rát ráfáztál, kispajtás! Ugyanis én most épp a Jobbiknak szurkolok. :)

Csak tudod, nem agyatlanul, mint az emberek 99%-a.

1. Nem dőlök be a bal/jobb sajtó által kreált hazugságoknak. Sem a kurucinfónak, sem a rémhírtévének, sem a többi maszlagnak. Nem hiszem el egyiknek sem, amit ír vagy mond. Először meghallgatom mindkettőt, meg mást is, amit csak lehet, és majd csak utána döntök. Nem vagyok olyan, mint az egyszeri Jobbikos/Mszp-s/Fideszes, hogy miután a barikad.hu-n/pártkeltében/retekklubban stb. meghallott vagy elolvasott valamit, azt egyből szentírásnak vegyem (mint ahogy te).

2. Tényekre próbálok támaszkodni, meg józan logikára. Az érzelmek nem érdekelnek.

(Egyébként elolvastad valaha is végig az őszödi beszédet, vagy csak a "k*rva ország" jött le neked? :) )


De mondom, előadhatod, hogy akkor egy elég szűk körrel rendelkező gyűlésről, ahol eleve csak a párt megbízható tagjai voltak jelen, hogy a jóistenben szivárgott ki az öszödi beszéd.

Utána meg már azt is megmagyarázhatnád, hogy aki onnan kivitte "nagy titokban", hogy a fészkes fenében nem halt már meg?



Egyébként ha érdekel, (és úgy tartja kedvem) megírhatom az egészet arról, hogy szerintem hogyan is zajlott az a 2006-os esemény. Bár nagyját leírtam már, a többi meg utánaolvasható, de hátha érdekel többeket. (Nyiss egy kérdést neki, utána meggondolom. ;) )

2009. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!