Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj a trafikmutyi?

Miért baj a trafikmutyi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy miért baj? Tapsolnom kellene hozzá?
2013. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akinek nem ez volt eddig az egyetlen megélhetése, s most elvesztette, annak nem baj.

(Azért nem lett volna hátrány, ha a "régi trafikosok" valamiféle elővételi joggal indulhattak volna neki a pályázatnak.)


Vagy akik ha nem is érintettek, de még nem veszett ki a szívükből az emberek iránti szolidaritás. Ők sem tapsolnak a vesztesek kilátástalan helyzetét látva.

2013. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sni ***** válasza:
kedves 6-os! Nem szoktam talpat nyalni, trafikom sincs, és azt sem írtam, hogy ez így rendben lenne! Pusztán az emberek mentalitása ilyen, ennyi! De ha neked jobb, vedd személyes sértésnek mások vélemény különbségét, engem nem érdekel sem a felém irányuló kritikád, sem a százalékom, véleményem szerint válaszoltam a kérdésre, ennyi!
2013. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!