Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a HVG trafikmutyis hangfel...

Itt a HVG trafikmutyis hangfelvételének részlete. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 21. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Múltkor valaki itt nagyon azt osztotta hogy nincs is hangfelvétel mert nem adták le. Hát most tessék!!! De majd szépen ezt is megmagyarazzák hogy az nem is úgy volt...
2013. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Remélem a teljeset is kiadják, mert ez nagyon össze-vissza van . Az első leírás alapján sokkal többet vártam.
2013. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ezen már nem nagyon van mit magyarázni. Ideje lenne bíróságra vinni az ügyet és az érintetteket megbüntetni.
2013. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Majd jönnek a fideszesek és megmagyarázzák hogy ezt a felvételt szerkesztették a multik, az mszp többet lopott, meg emútnyócév
2013. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Biztos bíróság elé kerül majd az ügy, aztán az UD Zrt. ügyből kiindulva jól elítélik Hadházy-t.
2013. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Orbán mondjon le!
2013. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, 2 hetet még csak "szoci ajvékolás" volt az ügy. Én biztos vagyok benne, hogy az egészet nyilvánosságra fogják hozni, de ez a HVG-nek a taktikája, hogy mindig csak csöpögtetik az infókat. Ilyenkor nagyobb a balhé, és előbuknak a hazugságok is.
2013. máj. 21. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

[link]

Ez alapján többet vártam ... tényleg csak 3-5 szót tudtak idézni ...

2013. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

Ebben nincs semmi konkrét, én ilyenre számítottam, hogy ez adott ennyi milliót, az adott annyi milliót ezért meg azért. Ebben semmi mutyizásról nincs szó. Valami kopogtatógyűjésnek az anyagának tűnik nekem, mintha szortíroznák a leadott kopogtatócédulákat az utcák szerint.

De még csak a trafik szót sem ejtik ki.

Ez valami kamu.

2013. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Azt is megtudtuk hogy a hiperhazafi erkölcscsősz jobbik is benne volt a lopkovicban. Szép dolog mondhatom.
2013. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!