Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy évtized és akár több...

Egy évtized és akár több százezer menekült is érkezhet az országunkba?

Figyelt kérdés

2012-ben 2157 menekültet fogadtunk be.A

Eddig 2013-ban 7500-at pedig még nincs vége az évnek.


Ha a tendenciák folytatódnak akkor évek múlva akár százezres nagyságú tömeget is érkezni fog.


Hogy fogjuk ezt bírni?Mindet eltartani?


A társadalmunk eltartóképessége véges.


Itt van ez a növekvő létszámú cigányság, melynek körülbelül 85 százaléka eltartott.

Ugyanis elég kis százalékuk vesz részt a foglalkoztatottságban.


Emellett itt van az elöregedő társadalom problémája ,demográfiai balhé.

A nagyfokú elvándorlásról már nem is beszélve.


Ezentúl a fizetések 80 százaléka lesz lenyúlva?

A benzinre , élelmiszerekre még nagyobb adók lesznek , csakhogy fent tudják tartani a szociális rendszert, illetve eltudják tartani azt a sok menekültet?



2013. aug. 6. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
tömeg*
2013. aug. 6. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Már miért jönne még több? Magyarország még egy szomáliainak sem bevándorlási célország, szóval, no para. Meg aztán kit zavarnak, ha itt vannak? Én nem bántom őket, ők se engem, nincs gond sem. Csak a sok nagy magyarkodó meg akarja mondani a frankót és ezért kialakulhatnak konfliktusok.


Még mielőtt jönnél a "költözzek melléjük" dumával, elmondom, hogy 2 évig éltem egy nyugati város, többségében feketék lakta negyedében, és sokszor éjjel is mentem haza, és soha nem kötöttek belém, semmi atrocitás nem ért! Én békén hagyom őket, nem hergelem őket, ők sem engem. A normális együttélésnek ez lenne a szabálya, de sokan ezt nem fogják fel.

2013. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magyarország egy "tranzit" országnak számít.A

Az elkövetkezendő években pedig biztos, hogy nem lesz világbéke vagy hasonló.


Jó néhány hónapig itt tartózkodnak a menekülttáborokban.

Addig pedig mi tartjuk.


Bicskén és Debrecenben azért akadnak gondok velük.

2013. aug. 6. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es


Ez nem erről szól...én sosem szóltam rá egy cigányra sem, még csak csúnyán sem néztem rájuk és már nem egyszer belém kötöttek.

A menekültek ráérnek garázdálkodni, a törvényeket nem ismerik, nem fogadják el hogy itt nincs önbíráskodás és ezek a legnagyobb gondok.

Ha igaz ez a nyugati meséd akkor én azt mondom ,hogy szerencséd volt, keveset jártál kint éjszaka, vagy egyszerűen hazudsz vagy ha ku*va anyáznak akkor azt nem tekinted kötekedésnek?!!!

2013. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MolotovPunk ***** válasza:
90%

Én ehhez csak annyit fűznék hozzá,hogy a négerek és romák között óriási különbség van a négerek javára.

Sok nyugati országban is,ha megnézel például egy kórházat,vagy gyárat-üzemet sok néger orvossal,mérnökkel,tanárral találkozhatsz.Egyszóval négerek jelentős része szerintem tényleg küzd azért,hogy ne legyenek iskolázatlan buták és nagy részük nem is iskolázatlan,mint a rom ák nagy része.

Igaz mondjuk négerek a zene iparban is ott vannak nagyrészt.A sportot meg sem említem már,mert abban tényleg zseniálisak,pl kosárlabda,box,baseboll,futás és stb...

Viszont cigányok között nem sok tanult ember van,elvétve akad egy kettő,nagy részük még nemhogy tanulni,de dolgozni sem akar.


Egyébként kérdésedre a válaszom:Ez az ország tényleg csak egy átmeneti tranzit zóna,nem lesz itt a menekülteknek nagy része sokáig.Mennek tovább majd a volt gyarmat tartó országokba.Anglia,francia,Hollandia,stb...

2013. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

"Ha igaz ez a nyugati meséd akkor én azt mondom ,hogy szerencséd volt, keveset jártál kint éjszaka, vagy egyszerűen hazudsz vagy ha ku*va anyáznak akkor azt nem tekinted kötekedésnek?!!!"


Nem hazudok! Észak-London egy gettós részén laktam, mivel az elején csak arra volt pénzem, jártam éjszakai műszakba, rendszeresen buszoztam este, éjjel, hajnalban, és tényleg semmi nem történt. Nem tudom, ez miért olyan hihetetlen.


Ha neked beszól valaki, akkor egyszerűen ne figyelj rá, érdemben ne reagálj! Tovább állsz és kész.

2013. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Hát te meg hülye vagy b*zd meg.

Nem hallottál még Franciaország és Svédország esetérõl?

Pl:. Svédországban széterõszakolják a nõket is.

2013. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Svédországban szinte a csók is nemi erőszaknak számít. Nem csoda, hogy magasak a statisztikák.
2013. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Azért túlzásba se essünk.Unokabátyám 3 éve él kint Malmöben Svédország egyik nagyvárosában.Igaz tényleg sok arab meg más bevándorló is van,de ott is vannak jó környékek azért.

(Bár igaz,erőszakos bűncselekmények számát nagyrészt algériai arabok követik el.)

Általában ahol arabok élnek azok lepukkant helyek (szegényebb negyedek),ott a környék is tele van bevándorlókkal meg részben bűnözőkkel is.Azokat a helyeket kell kerülni este.

Budapesten is vannak durva helyek,ahová este 8 után nem nagyon érdemes menni (egyedül)Például Keleti pályaudvar környékére.

2013. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!