Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A média miért ferdíti ezt a...

A média miért ferdíti ezt a menekülttábor ügyet?

Figyelt kérdés

Az előbbit kitörölték.(Cenzúra?!)


Én Békéscsabán élek, itt is van gond a menekültekkel.

Teljesen érthető, hogy a vámosszabadi emberek tiltakoznak és harcolnak.


[link]


Az origo önmagához híven totál kifordítja.

Úgy állítja be, mintha az ott élők lennének a rosszak.


A belügyminisztérium sajtófőnöke pedig úgy hazudik a videóban, hogy majdnem összedől mögötte az épület.


A mi menekülttáborunkat újra zárt rendszerűvé alakítják.

Azt nem tudom, hogy a népharagtól való félelem miatt-e, vagy más oda van, de ez jó.



2013. júl. 21. 13:03
 1/8 A kérdező kommentje:

A hajléktalanok ügye is hasonló.

Mióta megjelentek az elitnegyedekben azóta bekeményítettek ,előtte meg abszolút nem foglalkoztak velük.

2013. júl. 21. 13:04
 2/8 tetro ***** válasza:
37%
Az előbb kitörölték, mert olyan mocskosul beszéltél már a kérdésedben, ami cigányputriból is csak ritkán hallatszik ki. És ha nem vagy képes emberi módon feltenni egy kérdést, akkor nem kell feltenni. Ez nem cenzúra kedves, normális emberek nem így beszélgetnek egyszerűen. Persze könnyebb a háttérből téged elnyomó összeesküvésre célozgatni, mint normálisan viselkedni.
2013. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak felidegesítettek.

Amikor kioktatós, pökhendi,lekezelő,irritáló stílusban magyarázzák, hogy mennyire gonosz emberek vagyunk, meg embertelenek, amikor fogalmuk sincs semmiről.


És azok csinálják akiket a kitörölt kérdésben írtam, főleg a budapestiek.

Egy álomvilágban élnek.

2013. júl. 21. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Minek mondja a valóságot? Szabad sajtó van, itt azt hazudhat arról ír amiről kedve van. Majd az olvasó mérlegeli mennyire hitelesek az információk.
2013. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetro ***** válasza:
28%

Nem tudom ki és hogy idegesített fel, hiszen te tetted fel a kérdést... Ráadásul azt sem értem, mit idegeskedsz egy monitor előtt egy pohár limonádéval...

De azt végképp nem értem, hogy minek célozgatsz cenzúrára, amikor nagyon jól tudod, hogy miért törölték a kérdésed...

2013. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy rohadt faXa, hogy már nem csak nálunk Győrben hanem a szomszéd faluban is ilyen van...tényleg biztos mi vagyunk a rosszak...
2013. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom mibol szurted le! Egyedül az az egy szalacsi dijas alkesz nem kellett volna a videoba, a többiek hetköznapi emberek voltak. Hogy az a sajtos pojaca hazudik, azon meg nem kell meglepodni, nem is ertem hogy az ilyen hogy kerülhet ilyen pozicioba, mert egyreszt fogalmatlan (azt mondja, hogy "en azt gondolom," stb. nem pedig a tenyekrol beszel), masreszt egy ertelmes mondatot nem tud összerakni mindenfele töletekszavak (ugye) nelkül. Ennel a negy elemit vegzett nagymamam (puszi mama!) különbül beszel.
2013. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan azért amiért a fidesznek is van pofája ilyen tábort rakni egy nívósabb kis faluba ott Győr mellett vagy hol.

Arra tudok gondolni hogy kivan nekünk utalva a parancs meg a pénz, hogy a menekülteket tartsuk itt, ne engedjük tovább őket Brüsszelbe, ne hogy még kiderüljön milyenek is ezek az emberek akiket mi mocskos faszista, trappista módon állandóan kiakarunk irtani, mert olyan ártatlanok.

Ennek a sejhajnyaló kormánynak meg még annyi vér sincs a pucájában hogy akkor már legalább figyeljen oda ezekre a menekültekre, és igenis zárja be őket a táborba, ez a mi hazánk, nem menekült ingyen szálloda, ahol szabadon lehet randalírozni, mert itt a magyaron kívül mindenki azt csinál amit akar.

Én ilyenkor mindig arra gondolok hogy ezek az emberek sem fognak már a helyi polgármesterre vagy a fideszre szavazni 14ben.

Addig csinálhatják ezt amíg van aki hisz nekik, és hatalmat ad a kezükbe.

2013. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!