Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a szülő a gyerekét nem...

Ha a szülő a gyerekét nem akarja kint hagyni a Nemzeti Dohánybolt előtt, hanem be akarja hozni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ha a szülő nem akarja kint hagyni a gyerekét egyedül, erősködik, hogy márpedig ő kint nem hagyja, és behozza a tiltás ellenére - mi a teendő? Egyik nap bejött egy hölgy a kiskorú gyerekével és erősködött, hogy cigi kell neki, addig el nem megy, amíg ki nem szolgáljuk; gyermekét meg nem hagyta kint.

Ilyenkor mit lehet tenni? Rendőrt lehet hívni?


Napokban hallottam, hogy már egyáltalán nem teheti be lábát kiskorú (még egy 16 éves sem üdítőt venni), ha mégis bejön egy gyermek, akkor a kiszolgálást szüneteltetni kell, amíg ki nem megy.


(Egy Trafikos)


2013. aug. 1. 17:38
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
*kinthagyni
2013. aug. 1. 18:09
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

[link]


A hozzászólásokat is érdemes elolvasni...

2013. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kicsi gyereke van, az ne dohányozzon. PONT. Üdítőre meg rengeteg más hely van. Szintén PONT.
2013. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

lehet arcoskodni, persze, izmos nemzet a magyar

csak ha majd Lákátosné visszajön a férjurával, meg az egész 40 fős kiccsaláddal, oszt felgyújtják a trafikot a retekbe, akkor mi lesz?

ég a trafik, ég, el ne aludjék...

hüp-hüp :-(

2013. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem a gyerek akar vásárolni a boltban, nem kell ebből ügyet csinálni.

Nem is a gyereket szolgálod ki, hanem a szülőt.

2013. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%

Nem szolgalod ki. Ha mar percek ota feltartja a sort, a tobbi vevo majd kipenderiti. Ha eroszakos, akkor rendort is lehet hivni.

Egyebkent nem ertem mit kell ezen annyit problemazni. Az anyuka akinek nagyon kisgyereke van es meg szoptatja pl. akkor nem is kene dohanyoznia. Kicsivel nagyobb gyereknek meg siman meglehetne mondani, hogy 3 percig maradjon meg a seggen odakint. Erdekes, engem kiskoromban sokszor hagyott kint a bolt elott anyukam, hogy mindjart visszajon, addig eljatszottam csendesen es erdekes, de meg mindig elek.

2013. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
57%
Már látom is magam előtt, ahogy a szatírok, és cukrosbácsik gyülekeznek a trafik előtt, és a kint hagyott gyerekekre vadásznak
2013. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
86%

RENDŐRT KELL HÍVNI!

trafikos pénztáros 23/L

2013. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!