Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki összehasonlítaná nekem...

Valaki összehasonlítaná nekem Gyurcsányt, és Orbánt a hazugság tükrében?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik kutya, másik eb.
2013. aug. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet összehasonlitani, mert Orbán még soha nem mondott igazat. Gyurcsaány pedig legalább egyszer megtette.
2013. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyurcsány nem csinált semmit, ezért jóformán nem is lehet rajta fogást találni ... Maga is elmondja " nem csináltunk semmit 4 évig semmit".

Ég és a Föld egyik a csődök embere, aki fél bármit is tenni ezért adták el a közműveket is, hogy még véletlenül se a magyar kormány legyen a hibás az áremelkedésekért ...

Nincs az a befektető, aki biztos piactól garantált nyereségről lemondana ... Ráadásul az államnak már az is nyereség, ha 0ra vagy enyhe mínuszba jön ki, hiszen a fogyasztást ösztönözheti közműárakkal..

2013. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyurcsány hiteltelenségét az első Gyurcsány kormány adja. Az öszödi beszéd is arról szól, az ő utálata is abból táplálkozik. A második Gyurcsány kormányban már nincs hiteltelen elem, főleg, hogy már nagyon kényszerpályán mozgott, de semmi olyat nem találsz azóta, amit nem mondott és ne tett volna. Tehát a gyurcsányozás arról szól, hogy anno az első kormány alatt a baloldalt megmentette a haza "kárára". ÉS ez jogos is.


Orbán teljesen más tészta. Orbán egy oligarcha kör topmanagere. Egy maffia rendszert építettek ki, ami az ország és a nemzet vagyonát és forrásait kobozza el, és osztja szét a háttérkörnek. Orbán nem politizál, mert semmit nem tesz az ország érdekében, csak a maffia érdekében. Így minden szava hiteltelen, mert minden csak a maffia érdekében hangzik el, függetlenül, hogy az igaz-e vagy sem.


Nem vagyok gyurcsányista, de azért a kettőt egyáltalán nem lehet egy lapon emlegetni.

2013. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Gyurcsányék annyit hazudtak, hogy azt felsorolni is nehéz!

Tényleg végig hazudták az elmúlt 8 évet! Költségvetésben Eunek választóinak nekünk

Pannon pumáról beszéltek, mikor hanyatlott a gazdaság ...

Amikor szlovákoknál 10% fölött nőt a GDp akkor gyurcsányéknál -0,8% volt a negyed éves eredmény ... ekkor jöttek a deviza hitelek!!! ingyen pénz növeli a fogyasztást, majd később fog visszaütni, akkor meg már nem lesznek hatalmon felfogás szerint.

https://www.youtube.com/watch?v=pCZ3zDnW26I

2013. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az utolsó válaszoló kissé tájékozatlan és talán elfogult is.

Valami hasonlóra gondolok én is mint amit a többiek írtak. Igazából azért írtam a kérdést, mert arra voltam kíváncsi, hogy hány elvakult válasz jön az egyik vagy másik oldalról. Örömmel vettem, hogy eddig csak egy, az utolsó volt ilyen.

2013. aug. 1. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondoltuk, hogy csak provokatív jellegű volt a kérdés!

De minden elfogultság nélkül egy valós adatott nem tudnál felhozni, ami igazolná állításodat!

Továbbá megnyugtató az a tény, hogy az adatok engem igazolnak! Nem feledik az emberek Bajnai féle tehetségteleneket, így nem fognak sose hatalomra kerülni!

2013. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már adatok! akkor TANULJ!

[link]

2013. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, egymás tükörképei.
2013. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem az ország szempontjából gondoltam az összehasonlítást, hanem mint ember.
2013. aug. 3. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!