Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baj, hogy tegnap (okt.23. )...

Baj, hogy tegnap (okt.23. ) kokárdát tűztem ki magamra? Ezért hülyének kell nézni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy március 15. az alkalma ennek, csakhogy én szerettem volna valamivel mutatni, hogy "ünnepi hangulatban" vagyok. Értitek. Viszont sokan furcsán néztek rám, lehet, hogy buta p*csának tartottak emiatt. Ti mit szóltok ehhez? TI is kinéznétek?
2009. okt. 24. 14:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Értem én, hogy nem kell foglalkozni minden bunkóval, viszont azért érdekelt, hogy helyénvaló-e. Úgy látom, mégsem kell elásnom magam, mint ahogy aznap a tekintetekből hittem. Köszi mindenkinek a biztatást, és a kedvességet. Örülök, hogy mások is hasonlóan gondolkodnak, mint én.
2009. okt. 26. 22:19
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Magyarországon nem tudsz olyan nagy marhaságot kitalálni, amire ne lenne azonnal egy tucat jelentkező, aki vadul helyesel, hogy jól csinálod.
2009. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
És ebben például szerinted mi volt a baromság?
2009. okt. 27. 17:42
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

nem a tüntetők volna a legnagyobb baj, mert kb két éve megszüntek a tüntetések! Az emberek már nem tartják értelmét!

Viszont ami zavar az ünnepben, hogy ha már tényleg az adott ünnepnap jelentéséről akarok hallani, akkor egy középiskolai ünnepélyre kell elmennem, és nem a városira, ugyanis az nem szól az ünnepről! A pártok külön külön "ünnepelnek" és magukat fényezik! Arról szól a 48-as forradalom ünnepe, hogy mi Fidesz vagy Mszp miért vagyunk jók, és mit teszünk. Ugyanígy az 56-os és lassan az augusztus 20. Ha én verseket, dalokat, gyertyagyújtást, színjátékot akarok látni az adott témával kapcsolatban,marad egy középiskolai vagy általános iskolai ünnepség nekem!

2009. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!