Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baj, hogy tegnap (okt.23. )...

Baj, hogy tegnap (okt.23. ) kokárdát tűztem ki magamra? Ezért hülyének kell nézni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy március 15. az alkalma ennek, csakhogy én szerettem volna valamivel mutatni, hogy "ünnepi hangulatban" vagyok. Értitek. Viszont sokan furcsán néztek rám, lehet, hogy buta p*csának tartottak emiatt. Ti mit szóltok ehhez? TI is kinéznétek?
2009. okt. 24. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal, ha te így érzed akkor csak nyugodtan.

Persze így hogy mondod, zászlók sem nagyon voltak kinn a házakon, pedig az sem lenne rossz!

2009. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted szerintem is
2009. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye dolog ez sőt csodálatra méltő dolog hogy szereted,tiszteled a hazádat és megemlékezel ünnepi hangulatban az elhunyt hősökről.Érezze magát az hülyén aki ilyenkor totál leszarja az ilyen fontos nemzeti ünnepeket és semmit nem jelent neki az hogy sok ember meghalt anno azért hogy most egy szabad Magyarországban élhessünk.
2009. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szép dolog tőled hogy kitűzted, ne fogalkozz másokkal. Igen, kár hogy zászlókat senki nem tesz ki. 18/F (örülök hogy egy lány is igy gondolja:)
2009. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem ünnepeltem a tegnapi napon,bár szívesen megtettem volna,mert nem Magyarországon élek,és itt a németeknél ez ugye egy sima,pór hétköznapi nap!De beszélgettem a párommal erről,és az a szomorú,hogy otthon sem tudunk már ünnepelni,sem okt.23-án,sem március 15-én ,de még augusztus 20-án se nagyon,mert minden ezekről az idióta tüntetőkről szól,én meg,egyszerű,hétköznapi ember ilyenkor még a lakásból sem merem kitenni a lábam,nehogy véletlenül fejen találjon egy molotov koktél!!Talán,akik furán néztek,arra gondoltak,te is csak egy balhézós szélsőjobbos vagy....de én büszke vagyok rád így ismeretlenül is :) .....bátorságra,és tényleg a haza tiszteletéről szól!! :) Ha megadom a címem,küldd valaki nekem is egy kokárdát???? :) :) :)
2009. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

" lakásból sem merem kitenni a lábam,nehogy véletlenül fejen találjon egy molotov koktél!"


Te tényleg nem itthon élsz. Ilyen már nincs.

2009. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ne foglalkozz a hülyékkel. Ez egy nemzeti megemlékezés. Nekem úgy rémlik, hogy amikor én jártam általános iskolába, akkor nem csak a március 15-i, hanem az október 23-i ünnepélyre is feltűztük a kokárdát.
2009. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Most le leszek pontozva. Én 23-án egyetlen embert láttam kokárdával (pedig egész nap nem voltam itthon), és valóban furán néztem rá. Az jutott legelőször az eszembe, hogy megint egy hülye beszűkült hungarista. Bocs. :D
2009. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
október 23-án kokárdát tűzni olyan, mintha húsvétkor karácsonyfát állítanál, mert "ünnepi hangulatban " vagy. Ezért néztek furcsán rád.
2009. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
ha majd június 4ikén minden magyaron fekete szallag lesz, akkor majd boldog leszek, de fogadnék, sokan azt se tudják mi volt akkor, vagy megkockáztatnám, hogy sokaknak október23 és március 15 se mond semmit... nem baj , hogy kitűzted, magyarország a magyaroké, nehogy már szégyeljed azt a 3 színt, én erdélyben élek, rakás nagymagyarországos cuccom van mégse szólt idáig egy román se, nehogy már nálatok bas*dmeg ciki legyen, hogy magyar vagy, lehet lepontozni de van mit még fejlődnötök nemzeti öntudat terén...
2009. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!