Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány ennyire hülyének...

Bumbi02 kérdése:

A kormány ennyire hülyének néz mindenkit?

Figyelt kérdés

A kormány szerint a szombati szakszervezeti tüntetés a megszorítások ellen irányul – "ezen a ponton találkozik a magyar kormány elképzeléseivel, amelynek politikájába szintén nem férnek bele a megszorítások" – nyilatkozta Szijjártó Péter a Duna Televízióban. Szijjártó Péter azt mondta: egy minden félévben, a soros uniós elnökség országában megrendezett tüntetésről van szó, amely az EU-s országok megszorító politikája ellen szól. “Itt egy európai gazdaságpolitikák elleni, alapvetően megszorítás-ellenes tüntetésről van szó. Hogy ehhez a magyar szakszervezetek csatlakoznak vagy nem, az egy másik kérdés”



A szakszervezetek többek közt: a korkedvezményes nyugdij eltörlése ellen, az új adórendszer igazságtalansága ellen, a tanulói korhatár lecsökkentése ellen, hiányolják a nyugdij emelést, - csak az inflációt követi - , a korengedményes nyugdij eltörlése ellen, a táppénz csökkentése ellen, a végkielégitések megadóztatása ellen, az indokolatlan kirúgások ellen, a sztrájktörvény módositása ellen, és a szociális párbeszéd elmaradása ellen tüntetnek.


2011. ápr. 8. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén...mit vársz a kormánytól? Megszavaztuk őket, nyeregben vannak, mostmár azt tehetnek amit akarnak. Miért kéne nekik a nép és az ország problémáival törődniük? Mi lesz, ha nem teszik? Lerajzoljuk, kiszinezzük és összetépjük őket?


Az a szégyen, hogy még mindig van egy rakás csukott szemű kiscica, aki bízik bennük.

2011. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szégyellem magam az összes fidesz szavazó helyett.
2011. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ennyire. Én is fel akartam tenni ezt a kérdést, de már feleslegesnek ítélem, mert minden nap feltehetnénk.


Ennél abszurdabbat tényleg nem tudok elképzelni, hogy amikor a Kormány bejelentette a legutóbbi megszorítás-csomagját (Széll terv), Navracsics Tibor szintén hosszan fejtegette, hogy ezek nem megszorítások, mert a Kormány elítéli a megszorítások politikáját. Olyan ez, mintha a bíróságon gyilkosként azt mondanám, hogy nem én öltem meg Z-ét, mert én elítélem a gyilkosságokat.


Nem tudom, meddig működik még ez a primitív és egyre pofátlanabb szómágia. Mikor dönti már rá valaki az asztalt Szíjjártó Péterre? Vagy ha azt nem, mikor kérdez már vissza egy riporter, hogy elnézést szóvivő úr, de ezt most komolyan mondja?

2011. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hát politikus és védi magát... Szerintem ebben semmi extra nincs.
2011. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

"A kormány ennyire hülyének néz mindenkit?"


Sőt, téged nemcsak a kormány néz annak.


"A szakszervezetek többek közt: a korkedvezményes nyugdij eltörlése ellen, az új adórendszer igazságtalansága ellen, a tanulói korhatár lecsökkentése ellen, hiányolják a nyugdij emelést, - csak az inflációt követi - , a korengedményes nyugdij eltörlése ellen, a táppénz csökkentése ellen, a végkielégitések megadóztatása ellen, az indokolatlan kirúgások ellen, a sztrájktörvény módositása ellen, és a szociális párbeszéd elmaradása ellen tüntetnek."


Vagyis a szakszervezetek a kolbászkerítésért és a repülő sültgalambért tüntetnek. Fellépésük értelmetlen és destruktív, nem csodálom, ha Szijjártó Tompika nem is próbált ehhez értelmesen hozzászólni, hanem egy rá jellemző fapoént talált ki az egész kommentálására.

2011. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dick Esmen ***** válasza:
55%
Igen mivel hathatós közbenjárásuknak köszönhetően mára az emberek olyan hülyék mint az ülepem.
2011. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Kár is lenne részletezni! Azaz röviden: sok baromagyú azt hitte majd a Fidesz Kánaánt csinál, és most hogy egy év után nem lett Kánaán ki vannak térve a hitükből. Akik meg a Fideszt már csak a puszta létéért zsigerből gyűlölik, azoknak aztán olyan mindegy hogy mit csinál a jelenlegi kormány!
2011. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
21.20: Sajnos ebben van valami. Én is mindig azt szoktam mondani, hogy egy kicsit is normális helyen ennek az embernek 5 perce lenne. Aztán elzavarnák, megköveznék, nem is tudom. De itt nálunk ez a handabanda sikeres. Még mindig sikeres. Ők az ország legnépszerűbb pártja, Szíjjártó rendkívül népszerű politikus. Lehet, hogy tényleg ennyire gagyik vagyunk?
2011. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

21:23


"sok baromagyú azt hitte majd a Fidesz Kánaánt csinál"


Igen, főleg a Népszava és a Népszabi meg más baloldali sajtótermékek olvasói, akikbe hónapokon át sulykolták ezt a kánaán-dumát kedvenc újságjaik.

2011. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

A Fidesz sulykolta be ezt a Kánaán-dumát,nem a Népszabadság! Csak a Fideszeseknek nagyon rövid az emlékezetük!

Szijjártó pedig egy ostoba, akinek még azt sem lehet elhinni,amit kérdez.

2011. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!