Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg vannak olyan strandok,...

Tényleg vannak olyan strandok, ahol a cigányoknak hetente 1 nap ingyenes a belépő?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor ez az ország megérett a pusztulásra.

2013. júl. 30. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Ha valóban így gondolkodsz, és nem csak parodizálsz, akkor te értél meg a pusztulásra, és egyébként nagyon buta is vagy."


Itt csak te vagy helikopter. :)

2013. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

" Ugyanis, soha nem tapasztaltam, hogy a romák bármit is rongálnának, vagy bárkit zavarnának, "


Jézusom! Téged honnan szalasztottak ember? De most őszintén!

2013. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jaj nehogy elhidd már ezt a sok baromságot:D

Úgy hülye, ahigy van, azt hiszi elhiszi ezt bárki is:D

Szerencsétlen...

2013. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez a beleszartak a vízbe ez jó.
2013. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

cigány miért menjenek strandra? xddddddd

elég fekák

2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis, soha nem tapasztaltam, hogy a romák bármit is rongálnának, vagy bárkit zavarnának",


Pár napja az érdi termál strandon voltunk az unokámmal. Többek között ott volt még két hatalmasra hízott cigány férfi két 6-8 éves fiú gyermekkel. A gyerekek folyamatosan fröcsköltek, pár centire tőlünk ugráltak a vízbe, egyszer az unokám el is merült, majdnem a fejére ugrottak. Át mentünk egy másik medencébe, mert hiába kértem, az apa szerint strandon vagyunk, és nehogy már én mondjam meg hogy szórakozzon a gyereke. Később a gyermek medencénél elvették a 4 éves unokám játékait. Itt ismét én voltam a hibás, hogy vissza mertem kérni.

Nem mi voltunk az egyetlenek akik vagy szóltak, vagy arrébb mentek. Tömve volt a strand, a közelükbe senki. De mindig a ott játszottak ahol sokan voltak. Elvégre társas lények és falkában érzik jól magukat.

Szóval tényleg nem zavarnak senkit.

2013. aug. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, heti 10 napot mehetnek ingyen.
2013. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én személy szerint benne lennék az egy nap, vagy több nap a héten, ingyen cigány belépőben.


de csakis kijelölt medencékben, lehetőleg a legszebbekben és a legjobbakban...


nagy reklámtáblák lógnának a medencék felett, ezzel a szlogennel a


KIRÁLYOKNAK KIRÁLYVÍZ.


aki nem értené-e reklámszöveget, adok egy kis segítséget...


[link]

2013. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én támogatnám hogy legyen ilyen,de utána leengedni és kitisztítani,fertőtleníteni a teleszart medencéket,és a többi napon a strand közelébe se mehessenek a majmok
2013. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!