Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol jövőre a Fideszre?

Miért szavazol jövőre a Fideszre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 17:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert látni akarom az arcukat, amikor ráébrednek, hogy az elmúlt négyévben ránk szabadított mocskot, majd nekik is kell eltakarítani.
2013. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A mocskot nem fgoják eltakarítani,csak még többet egymásra halmozni.
2013. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért mert az ország jobb helyzetben van mióta ők vannak hatalmon, és mert sokkal jobban élek mint négy éve, ahogy azt a tegnapi válaszoló is leírta. Nem szeretném a dologtalan semmittevő indiánokat támogatni az adómból.
2013. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem azért de a Fidesz miat jókat röhög rajtunk a világ.Szerintem se baj,hogy egyre kevesebb a munkahely,a bérek maradnak ugyan azon az alacsony szinten az adók gyűlnek és az árak növekednek.Szerintem is ők a legjobbak.Mindenki csak szavazon rájuk,ki nem sz@rja le,hogy csak lejebb és lejebb sülyedünk...
2013. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

- ...mert amióta fideszes polgármesterünk van, azóta 20 új játszótér, meg még jó pár felújított, 10 új ovi, sportpálya, bicikliút, buszmegálló, buszsáv új fôtér, stb. épült a kerületünkben.

- .. mert dolgozó családos ember vagyok, aki örül az adókedvezménynek.

- ...mert csökkent a rezsim.

- ...mert az eszközkezelônek hála még mindig van hol laknom.

- ...mert én még emlékszem, mi volt itt 8 éve...

2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Macungo ***** válasza:

Soroljatok már fel a Megyesi, Gyurcsány, Bajnai kormányok 8 éve alatt lévő olyan intézkedéseket amitől jobb lett az életünk itthon.... Légyszi... Valamit...


Nekem valahogy nem jut eszembe..


Azért szavazok a Fideszre, mert Segélyt legalább munkához kötötte, családi adókedvezmény nem csak a gazdagoknak volt jó én nem ismerek gazdagokat, de a családban és nekem is járt a gyerek után és bérből fizetésből élek és nem vagyok túl fizetve egyáltalán.


Gárda betíltása. Dohányozni nem lehet a szórakozóhelyeken és így tudtam leszokni 1,5 éve nem dohányzom.. Három csapás törvény kiiktatja az erőszakos embereket.


Lehet Budapesten is csirkét tartani, ha van kerted. Az EU soros elnöksége példaértékű volt EU is elismerte, persze erről mélyen halgat az ellenzék..


Közmű, Telekom, Biztosítók, Bankok és Multik adóztatása,akármennyire is dumálják, hogy áthárítják a biztosítások olcsóbbak lettek a verseny miatt, a bankok tranzakciós adóját pl. az Unicredit Bank nem hárítja át tehát csak átkell menni ahhoz aki nem. A közművek multik minek rohangáltak az EU-hoz panaszkodni,ha úgy is olyan egyszerű áthárítani az egészet ránk?!


Több természeti katasztrófa is volt a Fidesz alatt plusz egy ipari.. Mind rendben megoldották az MSZP-n kifogott egy vihar amiről tudtak augusztus 20-án...


A börtönben kötelező dolgozni.. IMF visszafizetése, deviza árfolyam rögzítés hiába dumálnak, hogy nem ér semmit, de nincs olyan ismerősöm akinek deviza hitele van és ne vette volna igénybe vagy a árfolyam rögzítést, vagy a visszafizetést....


Fizetés emelések: Orvosok, védőnők, egyéb egészségügyi dolgozók, tanárok ja és én kaptam a vállalkozóknak kötelező fizetésemelésből amit a Fidesz kényszerített ki.


Egyedül mi tudunk megbírkóni a válsággal európában... Építik a magyarságtudatot ami nekem tetszik, végre van egy olyan vezetőnk aki nem csicskul be külföldnek akár a környező országoknak.


Egyetértek a stratégiai cégek visszavásárlásával, ha úgy tetszik államosításával. És egyetértek a nagymúltú több száz vagy ezer embert foglalkoztató csődbe vitt gyárak és cégek állami megmentésével.


Tetszik, hogy kikerültünk a túlzott deficit eljárás alól és azóta is tartjuk a 3 % alatti hiányt.


Szigorú a földtörvény a küldöldiek nehezebben vehetnek magyar földet. Csökkentik az alapkamatot ami a forinthiteleseknek is jó.


És ha még kell, tudok sorolni dolgokat 3,5 év alatt amit szerintem jól csináltak, ha valakinek kevés..


Remélem meghálálják a magyarok a nem tökéletes, de sokkal jobb kormányzást 2014-ben, mint amit az MSZP valaha csinált az SZDSZ-el...

2013. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért szavazok ismét rájuk,mert sokkal jobban élek mint 4 éve!!!!Dolgozó, családos emberek vagyunk!!!!!!!!
2013. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!