Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha négy év múlva úgy érzed,...

Ha négy év múlva úgy érzed, hogy rosszabbul élsz, akkor is a Fideszre szavazol?

Figyelt kérdés
persze a kérdés arra vonatkozik aki most is oda szavazott
2010. máj. 3. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
KÉrdező, ha négy év múlva úgy érzed jobban élsz mint négy éve, akkor a jobbik helyett a fideszre szavazol?
2010. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha jobban, ha rosszabbul élek, nem maradok itthon hanem kimegyek külföldre. De előtte a Jobbikra szavazok. Hogy akik itthon maradnak hadd örüljenek.:D
2010. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a mostaninál is rosszabbul fogok 4 év múlva élni...,akkor erősen elgondolkozom,hogy a Fideszre adjam-e a voksomat!!Mondjuk 4 év alatt,én azt mondom,nem lehet olyan hűű de nagy változást elérni,de ha látom,hogy az ország gazdasága fellendűl stb..., és a fizetésem is többet fog érni,Édesapám is jobban kijön a nyugdijjából,akkor viszont a Fideszre szavazok 4 év múlva is!
2010. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, 2/3dal sokmindent meg lehet tenni 4 év alatt, hogy az érezhető legyen. Remélem a médiabutítás a végnapjait éli, és 4 év múlva felébrednek a magyarok. Persze én is örülnék, ha a Fidesz rendet rakna az országban, hisz 4 évet ebben a szarban nehezen bírok ki, de sajnos nincs meg bennük a bizalmam. Itt az idő, itt a kétharmad, cáfoljanak meg, és akkor rájuk adom a voksom
2010. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem (már ha egyáltalán lesz szavazás 4 év múlva:D)
2010. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem mar korabban volt annyi eszem hogy kulfoldre koltozzek
2010. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem, akkor a Jobbikra fogok szavazni!
2010. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
2/3!Hoznak majd egy törvényt, nyolc évente lesz választás:)Aztán megint 2/3!Jön az új törvény 16 évente lesz választás, engem akkor már nem érdekel ki nyeri a választást:)))Lehet nem is emlékszem mi az a jobbik!Vagyis mi volt kb.24 éve...
2010. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
idén ki szavazott a fideszre?
2014. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!