Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek az ultrák kizárás...

Egyetértetek az ultrák kizárását a stadionokból?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki kellene zárni az ultrákat a focimeccsekről, hogy a foci meccsek, ismét kisgyerekes családok számára is kikapcsolódási program lehessen?
2013. júl. 11. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintetek ki kellene zárni az ultrákat a focimeccsekről, hogy a foci meccsek, ismét kisgyerekes családok számára is kikapcsolódási program lehessen?"



Szerintetek ki kéne venni a félelmetes (durva, véres) jeleneteket a horrorfilmekből, hogy kisgyerekek is nézhessék?


Szerintem a horror attól horror, hogy félelmetes dolgok vannak benne. Ha kiszedik belőle, marad egy kellemes mesedélután.

2013. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó. És zárjuk ki a kocsmákból az alkoholistákat, a színházakból a burzsujokat, a diszkókból a partiarcokat, a rockkoncertekről pedig a rockereket.
2013. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"3. hány család engedheti meg magának, hogy havonta 20 ezer forintot kiadjon jegyre?"


5, vagy 6 ezerért már féléves bérletet veszel.

2013. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Dick Esmen ***** válasza:
Nem,de a huligánok kizárásával igen.
2013. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

# 7/14


Látom te piromániás vagy...bocsi, de a fajtádat örökre ki tiltanám a meccsekről, ill. egy javítóintézetbe is küldenélek.


"1. mikor volt kisgyerekes családok számára kikapcsolódási program a foci?


2. ki kíváncsi a magyar focira?


3. hány család engedheti meg magának, hogy havonta 20 ezer forintot kiadjon jegyre?"


1. elég sok család jár ki, érdekes, hogy az amerikaiak kultúráltan tudnak szurkolni, sajnos Magyarországon nem véletlen, hogy nem látsz... a többi pontodra meg hááát igen :)


Szerintetek ki kéne venni a félelmetes (durva, véres) jeleneteket a horrorfilmekből, hogy kisgyerekek is nézhessék?


"Szerintem a horror attól horror, hogy félelmetes dolgok vannak benne. Ha kiszedik belőle, marad egy kellemes mesedélután."


Csak, hogy a film után nem egy baltát, vagy egy kést találsz a testedben...ez a különbség...

2013. júl. 11. 17:04
 16/20 anonim ***** válasza:

10-es


"Ki kíváncsi a magyar focira?"


Ismered a trollfoci/facebook.com-ot?? :D ők biztos



Kérdező életembe 4-szer voltam futball meccsen vagy 5-ször nem vagyok piromániás normális tűzijáték is alig volt a kezembe viszont tudom értékelni a Green Monstert a BBB-t a Torcidát meg a hasonlókat focira nem kell kivinni azt aki még fél egy durranástól mert azt ovifocinak hívják amire te gondolsz


Az meg, hogy piromániás lennék ahhoz annyit fűznék, hogy van egy házi készítésű füstölő golyóm ,pingpong labdából ami kb annyi füstöt adna ki, mint egy fújás cigi..gyufa szerintem 1 éve nem volt a kezembe...szóval...

2013. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező amúgy ismét a 7-es vagyok magyar futball meccsen késelés utoljára 2009-2010 körül történt és max 2 évente fordul elő ami tök mindegy, hogy a sarki kocsmában vagy a lelátón történik meg!
2013. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

# 17/17


Uristen, olvasd már vissza, hogy mire írtam a késelést...

2013. júl. 11. 23:11
 19/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy nézik-e a magyar focit vagy sem. Állambácsitól úgyis megkapják a milliárdos támogatásaikat.
2013. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"elég sok család jár ki, érdekes, hogy az amerikaiak kultúráltan tudnak szurkolni, sajnos Magyarországon nem véletlen, hogy nem látsz... a többi pontodra meg hááát igen"



Ellenkezőleg!

Az amcsik NEM tudnak szurkolni. Kimennek meccsre, azt se tudják mi zajlik a pályán, a baseball alatt rendszerint alszanak, mert még ők is unják, plusz zabálják a popcornt, hotdogot, hamburgert, isszák a kólát.


USA-ban megszűnt a szurkolói kultúra.

Egyetemi bajnokságokban még találkozni vele, de a profi ligákban már üzletté silányult a dolog.


Az angol focit is úgy tették tönkre, hogy kiűzték a szurkolókat a meccsekről és a közép- és felsőosztály kiváltsága lett a meccsre járás. Ők pedig csöndben üldögélnek, mint lóf**sz a hideg vízben.


Az angolok pedig a kocsmákba, pubokba szorultak, ott nézik a meccset. Hangosabb a szurkolás a kocsmában, mint a stadionokban.



Nincs hangulat, nincs szurkolás, előre levajazott bunda meccsek: az egész egy rossz mozidélutánra hasonlít.

2013. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!