Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány trafikból hányat is...

Hány trafikból hányat is nyert fideszes?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van valami ezzel foglalkozó oldal, de mikor én néztem ott a nemtom már hány ezerből csak valami 100-200at nyert fideszes.

2013. júl. 5. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

"szégyeld magad 6-os, hogy neked csak az okozza a felháborodást, amiből a politikai pártok ügyet csinálnak? tisztességes embert ez önmagában felháborít függetlenül attól, hogy melyik párt mit szól hozzá"


Ne légy olyan egyszerű mint a bot. Nem a saját felháborodásomról beszéltem hanem a tömegéről. Megindokoltam a 90-es évekbeli gyár és iparfelvásárlásokkal. Amiatt sírt a tömeg? Nem. Miért nem? Mert a politika nem csinált belőle médiavihart. Pont titeket járatlak le az írásommal. Ti háborodtok fel azért mert a Parlamentben székelők nem kaptak elég pénzt a zsebükbe.

Írtam, hogy a plebs abból csinál gondot amit a híradó naponta 43-szor felhoz. Másról meg tudomást sem akarnak venni. Persze arról nem beszél a híradó ami tényleg mutyizás csak minden oldalnak megfelel.

2013. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól, mert van más mutyi, ez kőkeményen mutyi marad, mint ahogyan mindegyik más is, de ettől ez nem lesz kevesebb. Csak azért nem lehet valami felett szemet hunyni, mert ez "kisebb" (500 milliárd annyira azért nem kicsi). Nem így van?
2013. júl. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy tönkretettek ezzel az egész trafik-üggyel rengeteg nem éppen gazdag újságost, kisvállalkozást (gondolom látja mindenki, mennyi bezárt ezek közül), hogy a fideszes keveseknek még többje legyen. Az egész ország gyomrának kavarognia kéne ettől.
2015. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, és elfelejtettem hozzátenni, hogy az említett fideszes keveseknek eddig is baromira nem ment rosszul. Tapossuk el a kicsit, hogy nekünk még több legyen. Ez volt a lényeg. Hányinger.
2015. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!