Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fideszes hazaárulás...

A mai fideszes hazaárulás után fog szavazni valaki még a Fideszre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne már... ne becsüld le az emberi ostobaságot...
2013. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Hajjaj... Sőt nyerni is fogunk !
2013. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Fognak elegen hidd el.


Viktor király bölcsessége határtalan ,a népéért él.


Haha , jó vicc

2013. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy sem szavaztam volna rájuk... és gyorsan hozzáteszem, hogy a Jobbikra sem!
2013. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja, mivel az emberek jó része leszarja a földtörvényt. Nem húsbavágó.
2013. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Miért? Nekem pont hogy tetszett a Jobbik mai megmozdulása. Nem csak ültek a székbe némán.


Amúgy ekkora pofátlanság után is lesz még szavazójuk sajnos:( A 2/3 sokára gyengül meg sajna:S

2013. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen fognak. Szeretem ezt az országot, de ha tehetném elhúznék külföldre dolgozni és nem asszisztálni a politikusok játékának. Ha tudnék annyi pénzt összeszedni ami mellet már meg lehet élni hazajönnék, de be kell vallanunk a fiataloknak semmi jövőképe nincs. Hála érte a kedves politikusainknak akik szétbarmolnak mindent. Az egyik gazdaságilag a másik meg emberileg.
2013. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ozmium42 ***** válasza:
90%

Üdv!


A jelenlegi fideszes álláspont az, hogy a földtörvény jó, megvédi a magyar földet, és segíti kisbirtok rendszert. Az igaz, hogy ennek az ellenkezője igaz, de a fidesz.hu-n és a mno.hu-n nem ezt írják, más forrást meg úgy löknek el maguk elől a narancsködösök, mint valami véres rongyot. Tehát: a földtörvény jó, ezért jövőre is Viktor! Viktor!

2013. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
52%

Én biztos nem szavazok rájuk.Az a gond a végén még királyságot csinálnak tényleg,ha még egyszer nyernek a választáson. (A nép rovására.)

Nem lenne egyébként nekem a királysággal sem bajom,ha a az átlag ember is jól élne,mint mondjuk Svédországban,vagy Angliában.

Bár hiába Magyarország új államformája az csak illúzió.Lassan letelik a 4 év és mit tudnak fel mutatni?10% os rezsicsökkentést,meg közmunka programot 47 ezerért.Ez lóf_sz.Ettől nem fog fejlődni a magyar gazdaság.Egyébként én még mindig Magyar Köztársaságban élek,(hiába volt a nagy módosítás)az én személyi igazolványomon még az van rajta.Legfeljebb ez sem tetszik fityeszeseknek.

2013. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szavaznak. A mai magyarok sajnos nagyon buták. Ma például miután munkahelyemen "kiderült" hogy Erdélyben, Romániában születtem (Székely a vezetéknevem), az egyik kolléga megkérdezte hogy akkor én most román vagyok-e. Utána több munkatársamat is megkérdeztem hogy lehetséges-e hogy román vagyok és nem tudtak mit mondani nem tudták eldönteni! Sajnos sík hülyék laknak ma Magyarországon. Fogalmuk sincs Trianonról, fogalmuk sincs a magyarok történelméről, fogalmuk sincs semmiről. Semmin nem lepődök meg!
2013. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!