Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fideszes hazaárulás...

A mai fideszes hazaárulás után fog szavazni valaki még a Fideszre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekelne, - a fenti videó kapcsán - hogy bármelyik fideszes marionett bábú, vagy maga a nagy Viktátor nézette magába - akár egy pillanatra is - amikor percekig skandálták nekik, hogy ők hazaárulók. Volt-e egy pillanatra is rossz érzésük?
2013. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Fog, ne aggódj. Az emberek nagy része elvakult pártszimpatizáns. Ha a választást megelőző napon bejelentené őfelsége, I. Viktor, h az áfát 300%-ra, a személyi jövedelemadót meg 90%-ra emeli, a szavazóik többsége sztem még akkor is megmaradna.
2013. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi a különbsé Isten és orbán viktor között?


Isten nem akar orbán viktor lenni...


De szerintem a sok birka rá szavasz vagy valami neolib szarra vagy az elmebetegre...esetleg dópmenre...

Nem sok alternatíva van.Sokat leszarják mit csinálnak velü,utána meg sírnak...Sokan kimennek külföldre,hejdejó ott a neoliberális újkapitalista világban...kivétel annak a kur.a kevés országnak...és it nem "német?"országra gondolok pl.

Az oroszoknál legalább a hangulat megvan,habár a sok szemét kezd moszkvába koncentrálódni,már nem NY a n1.

2013. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!