Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyunk ennyire birkák?

Miért vagyunk ennyire birkák?

Figyelt kérdés
Öljük itt egymást hülye fidesz,hülye mszp, hülye jobbik, hülye libárális....közben egyre jobban szívatnak egyre pofátlanabbul.Már nincs több bőr amit lenyúzhatnának mégis egyre több adót találnak ki mi meg csak birkán tűrjük.A fenéért egymást marjuk amikor az a kb 1000 ember és rokonsága tehet mindenről ami az elmúlt 20 évben történt.Az ország vagyonának elherdálása, a gazdaság tönkretétele stb. És mindig ott vigyorognak a parlamentbe, állami vállalatok vezetőiként büntetlenül.MIÉRT NINCS FELELŐSÉGREVONÁS? És nem egymást vonnák felelőségre valami szinjátékban, hanem komolyan valami független szakértőcsoport vizsgálata után egy független bíróság. Sosem lesz itt semmi életszínvonal emelkedés amíg nem hagyjuk abba az egymással való harcot és a valódi problémák felé nem nyitunk!

2013. júl. 4. 19:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
6 válaszadónak minden kafa.....Milyen rokon tolja a szekered?
2013. júl. 4. 19:50
 12/18 A kérdező kommentje:
Gondolod nem dolgozunk? Kipróbáltuk és azt tapasztaltuk BÁRMENNYIT dolgozunk sosem elég a tisztes megélhetéshez...Azt próbálnánk már ki, hogy milyen a munkáért tisztes bért kapni bár neked ez ellenkezik az elveiddel és a számlaegyenlegeddel.
2013. júl. 4. 19:54
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Az tolja a szekerem, hogy a hét hat napján dolgozom. A magam ura vagyok, nem kell senkit okolnom. Az összes szar kormány összes intézkedését átvészelem, mert teszek magamért, és nem várok ingyen semmit. Ti menjetek tüntetni, máshoz ugyse értetek.
2013. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a Jobbik nem szivatott meg engem semmivel, sőt
2013. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A jobbiknak nem volt rá alkalma.
2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Az tolja a szekerem, hogy a hét hat napján dolgozom. A magam ura vagyok, nem kell senkit okolnom. Az összes szar kormány összes intézkedését átvészelem, mert teszek magamért, és nem várok ingyen semmit. Ti menjetek tüntetni, máshoz ugyse értetek"


Persze, hogy nem kell okolnod senkit, hisz annyira kedvezőek a feltételek a vállalkozáshoz, hogy maga a csuda.....legalábbis az egyenlőbbeknek a többi meg bukjon akiknek nincsenek megfelelő helyen kapcsolatai azokat teljesen ellehetetlenítik. Ki vár ingyen akármit? Ja nem értünk semmihez csak azt fogjuk fel ebből nagy gáz lesz nemsokára és az egyszerű paraszt szívja meg legjobban és ha esetleg elszakad a cérna nehogy hangoztasd a nézeteid nyilvánosan mert csúnya vége lesz.

2013. júl. 4. 21:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok. A többi meg begyepesedett, azért ennyire azok. :D
2013. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vadkan01 ***** válasza:
Akkor menjünk megbuktatni a kormányt.
2013. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!