Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyunk ennyire birkák?

Miért vagyunk ennyire birkák?

Figyelt kérdés
Öljük itt egymást hülye fidesz,hülye mszp, hülye jobbik, hülye libárális....közben egyre jobban szívatnak egyre pofátlanabbul.Már nincs több bőr amit lenyúzhatnának mégis egyre több adót találnak ki mi meg csak birkán tűrjük.A fenéért egymást marjuk amikor az a kb 1000 ember és rokonsága tehet mindenről ami az elmúlt 20 évben történt.Az ország vagyonának elherdálása, a gazdaság tönkretétele stb. És mindig ott vigyorognak a parlamentbe, állami vállalatok vezetőiként büntetlenül.MIÉRT NINCS FELELŐSÉGREVONÁS? És nem egymást vonnák felelőségre valami szinjátékban, hanem komolyan valami független szakértőcsoport vizsgálata után egy független bíróság. Sosem lesz itt semmi életszínvonal emelkedés amíg nem hagyjuk abba az egymással való harcot és a valódi problémák felé nem nyitunk!

2013. júl. 4. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha rajtam múlna ,akkor azok a politikai vezetők akik gazdasági károkozást csináltak az országuknak ,már rég életfogytiglanra ,kényszermunkára lennének ítélve.
2013. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Jobbik, most! Ki ez EU ból!

Ébredjünk már fel!

2013. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Helyes :) de az emberek többsége sajnos birka agymosott......ha pl kimegyünk tüntetni akkor jönnek a megjegyzések csürhe, inkább dolgozzatok, miattatok nem jutok el a mekibe marhák stb... egyszerűen hihetetlen
2013. júl. 4. 19:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Miért vagytok?
2013. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A jobbiktól is hiányolom a konkrét lépéseket gondolok itt a mutyik elkövetőinek feljelentése a hatóságoknál, nemzetközi szinten akár...nekem az kevés, hogy ha hatalmon leszünk....Miért nem MOST?
2013. júl. 4. 19:26
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Unalmasak vagytok. Költözzetek Észak-Koreába.
2013. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmennék egy időre Észak-Koreába.
2013. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
7-es fizetem az útiköltséget, de cserébe ne gyere vissza.
2013. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség.
2013. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"inkább dolgozzatok,"


Egyszer tényleg kipróbálhatnátok.

2013. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!