Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen birkák a magyarok...

Symba3 kérdése:

Miért ilyen birkák a magyarok hogy csak tűrik orbán diktatúráját?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Azért mer azok vagyunk!
2012. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
37%
Mondj egy jogot, amellyel eddig élhettél, de most nem gyakorolhatod a "diktatúra" miatt.
2012. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Mivel gondolom te is magyar vagy ezért válaszold meg a saját kérdésed.
2012. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap volt egy g*ci nagy tüntetés. Ennél többet nem lehet tenni, az erőszak nem járható út.
2012. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
Nem birkák, csak a rendszer irdatlanul kizsigereli őket. Ha valaki napi több mint 10 órát robotol, három másik ember munkáját is ellátja, végletekig ki van zsákmányolva, nincs pénze élelmiszerre, és a családja ugyanilyen gondokkal küzd a kapitalizmus poklában, akkor ki képes arra, hogy leadja a csatlakozási kérelmét a Munkáspárt 2006-ba és kőkemény bérharcba kezdjen?
2012. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
60%

2.

Pl. Média Törvény, de még sorolhatnék.

2012. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%

"Mondj egy jogot, amellyel eddig élhettél, de most nem gyakorolhatod a "diktatúra" miatt."


Egyet mondok én. Január 1-től nem fordulhatok az Alkotmány Bírósághoz bármilyen alkotmányos jogom sérül, mert én "csak" egy állampolgár vagyok.

2012. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
55%
20:33 hogyne fordulhatnál, magánszemélyként is bármikor. Például a Bába julianna is ezt tervezi a nyugdíjpénztárak miatt.
2012. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
56%

Mi szavaztuk meg! Ez a nép diktatúrája, a többség diktatúrája a kisebbség felett

(=demokrácia)

A demokrácia szó az ógörög δημοκρατία (demokratia) szóból származik, jelentése a nép uralma. Most a nép képviselői kormányoznak, bírjad ki!

2012. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

"Egyet mondok én. Január 1-től nem fordulhatok az Alkotmány Bírósághoz bármilyen alkotmányos jogom sérül, mert én "csak" egy állampolgár vagyok."


És ezt az alkotmánybírák kérték nem a kormány saját ötlete volt.

2012. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!