Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen birkák a magyarok...

Symba3 kérdése:

Miért ilyen birkák a magyarok hogy csak tűrik orbán diktatúráját?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:28
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Elöször is köszönöm a kommenteket, másodszor pedig elszomorít az hogy a beíróknak egynéhány százaléka beletörődik abba hogy NEM VAGYUNK BIRKÁK, DE NEM TEHETÜNK TÖBBET. Szerintem tehetnénk, csak az a baj hogy semmi összefogás nincs ebben az országban. Minden kedves magyar állampolgár beletörődik a nyomorba, a szegénységbe, a munkanélküliségbe. Én személy szerint egy 1 gyerekes családapa vagyok, aki egy gyárban dolgozik és 60 000 ft-ot keres egy hónapban, napi 8 óra munkával. Azért gondoltam hogy megkérdezlek titeket mert a gyárban ahol dolgozom, mindenki beletörődik a saját nyomorúságába. Itt semmire nincs pénz, csak új képviselő kocsikra, meg 13 milliós ünnepségre az operában.

Köszönöm az MSZP-nek, köszönöm a FIDESZ-nek, hogy lassan nem tudok enni adni a gyerekemnek. Mert ki kell fizetnem a hiányt amit nem én költöttem el!

2012. jan. 4. 21:13
 32/41 anonim ***** válasza:
Ezzel amit leírtál szerintem sokan egyet értenek de ez a generáció nem abban nőtt fel, hogy valamit is tegyen inkább beletörődik (úgy van ahogy van)Az a legnagyobb baj, hogy még mindíg bizakodnak az emberek lehet, hogy látják az alagút végét csak mikorra odaérünk már nem a mi generációnk lesz ott. De addig is bizakodunk!
2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem akarok anyira belemeni csak nézetdk körül mi van ebben az országban ha nem latjátok segitek Zsidok nekik köszönhetjük ezt az egészet csak az fáj,hogy a kétkezü munkást szarba sem nézik pedig belölunk élnek a zsidok a cigányok a politikusok lassan ukrajna megelöz pedig tudjátok mizu van ott hát sajnálom ezt az országot
2012. jan. 4. 22:10
 34/41 anonim válasza:
48%

14:09-es! Úgy látom te okosabb vagy még Kossuthnál és Rákóczinál is! :) Kíváncsi lennék, hogy a sok balos f@sz közül aki itt "érvel" és hinti a zsidó-komcsi hazugságokat ha bármelyik odakerülne a Miniszterelnöki székbe, mit tudna csinálni...

Egyébként a kérdezőnek 100% igaza van, a Világ minden bajának okozói a zsidók. Kizsákmányolnak mindenkit, harácsolnak, és még sorolhatnám. És még kérdezném a kedves MSZP-rajongókat, hogy Gyurcsány mit csinált? Hazavágta az amúgy is szar egészségügyet, az államadósságot felnyomta az egekbe, a zsidóbérenc rendőrökkel emberek szemét lövette ki,akik a jogaikkal éltek, ártatlan embereket hurcoltatott meg, és a sor folytatódik a végtelenségig. Ez kell nektek? Lássátok be hogy a szocializmus mint olyan egy primitív szellemet hordoz magában. Az a legnagyobb probléma hogy a rendszerváltáskor nem lett belelődözve a Dunába az összes komcsi...

2012. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 mountain ***** válasza:

1. Nem én vagyok okosabb,hanem a történészek.

2. A baj csak az,hogy a FIDESZ,az un. országmentő politikáját, a kis emberek lerongyolódása,és nyomorba lökése árán valósítja meg.

2012. jan. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Onedin válasza:
Lessz itt hamarosan kormányváltás, meddig türi a magyar birka nép, ? miért nem lehet az megcsinálni, mint a franciák. Kivonultak az utcára, szétverték a fél várost. És elérték amit akartak. Mert ők nem birkák.
2012. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd haver itt egy öreg 56-os én is így vagyok.
2012. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
És még azt hozzáteném hogy a franciáknál nincs 27szàzalékos áfa és ök nem éhbérért dolgoznak
2012. jan. 5. 21:37
 39/41 anonim ***** válasza:

Onedin: 2006-ban itt is szét lett verve a fél város, ha még emlékszel, és akkor jó okkal. De eredménye nem lett, gyurcsányi maradt.

A franciáknál viszont a bevándorlók szokták szétverni a várost, nem a francia franciák.

2012. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 mountain ***** válasza:

Csak egyet kérdeznék,most hogy felmerült 2006: Ha akkor ennél jóval kisebb megszorításokra kiment a tömeg randalírozni,akkor most hol van ugyanaz a hőzöngő társaság?

Azt hiszem egyáltalán nem logikátlan dolog arra következtetnem,hogy amikor a Gyurcsány kormány volt hatalmon, és kimentek,és most hogy az Orbán kormány van ilyennek még csak szaga sincs,akkor kik is generálhatták ezt anno?

2012. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!