Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen mi az a Kubatov...

Tulajdonképpen mi az a Kubatov lista?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
lista a magyar állampolgárokról, az adataid vannak benne, hogy hol dolgozol, és a legfontosabb, hogy milyen pártállású vagy
2013. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De honnan tudja ki milyen pártállású?
2013. júl. 2. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt abbol tudhatja, hogy a kopogtato ceduladat odaadtad-e az egyik szolgajanak, vagy nem. Ebbol a pontos partallasodat nem tudhatja, csak azt hogy fideszes vagy-e vagy sem. De azt hogy hol dolgozol? Ezt most hallom eloször
2013. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

onnan tudja, hogy hol dolgozol, hogy a navnál be van mindenki jelentve


ja a dolog egy csomó emberi jogot sért, de hát ki véd meg, ugye?

2013. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam valahol, hogy ez a rezsicsökkentéses aláírós papír is egy új adatbázisa lesz a Fidesznek. Aki aláírta, odaírta nevét, címét stb... Van benne valami?
2013. júl. 2. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
csak gondolj bele, aki aláírta az szinte kizárólag fideszes, így nyomon tudja követni, hogy ki hol fideszes és ki hol nem fideszes
2013. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is aláírtam, pedig nem vagyok Fideszes, inkább Jobbikos.
2013. júl. 2. 09:47
 9/10 anonim ***** válasza:

"onnan tudja, hogy hol dolgozol, hogy a navnál be van mindenki jelentve"


Mondasz valamit.

2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden aláíróív, kopogtatócédula, és bármi, amit tömegesen gyűjtenek és adat van rajta, alkalmas létező adatbázisok kiegészítésére. Ezt kezdetleges formában régóta, szinte mindenki csinálta, mert jó eszköz a politikai harchoz. Tökélyre és tömegesre a Fidesz vitte, mikor 2002-ben elvesztette a választásokat. Ha pedig egy eszköztárat egy csoport tömegesen használ, a többi csoport nem engedheti meg magának, hogy ne tegye ugyanezt. Itt a mértékben van a lényeg. Amikor törvényessé vélik az illegális személyi adatgyűjtés, akkor ott többé nem beszélhetünk jogelvekről. A Fidesz adatbázisát azért emlegetik Kubatov lista néven, mert Kubatov kezdte nagy tételekben és nyilvánosan, titkolózás nélkül ezt a fajta adatgyűjtést.
2013. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!