Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható MSZP-SZDSZ-MDF koalíci...

Várható MSZP-SZDSZ-MDF koalíció 2010 ben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"És kifogja megszavazni? Bajnai?"


A törvényjavaslatokról a parlament szavaz.


"És ki hiszi el ezekután?"


Ha hirtelen több nyugdíjat hoz a postás, azon nincs mit hinni, az egy tény.


"Ebben te csak reménykedsz, de semmi alapja!"


Ha tudnál olvasni, kivennéd a szövegemből, hogy én ebben nem reménykedem, hanem inkább félek tőle, ugyanis 2006-ban már bejött.

2009. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a kérdés, hogy ezekből lesz-e koalíció, mert az szinte lehetetlen. Inkább az, hogy ha a Zsidesz nyeri a választásokat, akkor jön újabb 7 szűk esztendő. Nyugodt szívvel rá lesz minden negatívum kenve a mostani kormánypártokra, hiszen 8 évig ők herdálták a vagyont, és majd jön a vállvonogatás, meg a kezek széttárása, hogy ez van, ezt kell szeretni, és majd kapunk jókora Viktor-szeretetcsomagokat is, abban biztosak lehettek.
2009. okt. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

"ha a Zsidesz nyeri a választásokat, akkor jön újabb 7 szűk esztendő."


El is várom, hogy Orbán berekessze a nyugdíjas- és segélypradicsomot és az állami pénzszórást. Pontosan ezért szavazok rá, mert egy eladósodott országban a kormány feladata nem az osztogatás, hanem a takarékosság.

2009. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

"Pontosan ezért szavazok rá, mert egy eladósodott országban a kormány feladata nem az osztogatás, hanem a takarékosság." - Akkor miért nem szavazol a jelenlegi bandára? Nekik legalább már jókora tapasztalati előnyük van nadrágszíj-húzogatás terén.


Fura ez a kettősség. Ha az egyik taszít nyomorba az helytelen, míg ha a másik csinálja ugyanazt, helyes.


Előttem már az összes (jelenleg a parlamentben hereverő politikus) leszerepelt. Tisztelet a ténylegesen 1-2 kivételnek a 386-ból. Ezért fogok ezúttal olyanra szavazni, aki eddig még nem járatta le magát, és nem volt köztük mutyizni. És nem érdekel, hogy a jelenlegi lakájmédia hogy próbálja befeketíteni. TV-t nem nézek, rádiót nem hallgatok; más - szabad - hírforrásokból táplálkozom.

2009. okt. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Fura ez a kettősség. Ha az egyik taszít nyomorba az helytelen, míg ha a másik csinálja ugyanazt, helyes."


Nem a megszorítások "taszítják nyomorba" az országot, hanem a leálló gazdasági növekedés, ill. a gazdasági visszaesés (2006-tól kezdve). A túlköltekezés miatt vált szükségessé 2006-tól a megszorítás, ez vezetett a növekedés leállásához, majd a vártnál erősebb lassulás további megszorításhoz. Szoci nyugdíjas tempó az egészből csak a megszorítást látni és nem utánanézni az okoknak.


"Előttem már az összes (jelenleg a parlamentben hereverő politikus) leszerepelt."


Előttem meg te szerepeltél le, mint gondolkodásra képtelen, primitív ígérgetéssel hülyíthető nulla.


"Ezért fogok ezúttal olyanra szavazni"


Tudom, az "olyan" ezúttal is a Messiás, az isteni, csodálatos, egyedülálló Vona. Minden rozzant, elkeseredett szoci rá szavaz, nem is kell folytatnod.

2009. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Bár lehet, hogy számodra hihetetlennek tűnik, sem szoci, sem elkeseredett nem vagyok. Rozzant az lehet. Kérdés, hogy mihez képest?


Képzeld el, hogy én megtehetem, hogy akárhogy szavazok, mert a következmények nem érintenek, akárki is fog kormányozni az elkövetkezendőkben. Én tehát szabad ember vagyok.


Te ezt megteheted? Te szabad ember vagy? Vagy muszájból szavazol a "kisebbik" rosszra?


LOL, narancsos nyugger!!!

2009. okt. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Képzeld el, hogy én megtehetem, hogy akárhogy szavazok, mert a következmények nem érintenek"


Külföldről dumálsz?


"Én tehát szabad ember vagyok."


Nem, hanem külföldi.


"Te ezt megteheted? Te szabad ember vagy? Vagy muszájból szavazol a "kisebbik" rosszra?"


Szabad vagyok, és arra szavazok, akit alkalmasabbnak tartok. számomra a politikában nincsenek messiások, mert már felnőttem, ellentétben veled.

2009. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Külföldről dumálsz? Nem, hanem külföldi."


1) Dumálni te szoktál, meg a fajtád, a narancsos rablóbanda 5399nyalói, édesem!

2) Nem külföldről "dumálok"


Ebből is látszik, hogy milyen szegényes a fantáziád, szerinted csak az írhat ilyet, aki külföldi! Csókoltatom a Vezénylő Tábornok Urat!


Te szabad? Na ne röhögtess, Narancsvirág!

2009. okt. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Nem külföldről "dumálok" "


Akkor hogyan nem hat rád a kormány politikája? Valami ballonban lebegsz az ország fölött, esetleg földbe süllyesztett kapszulában élsz? Felőlem trágárkodhatsz nyugodtan, attól nem fogsz értelmesebbnek tűnni. Egyébként aki az indulatai rabja, az aligha "szabad ember".

2009. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Valami ballonban lebegsz az ország fölött, esetleg földbe süllyesztett kapszulában élsz?" - Mondom, hogy szegényes a fantáziád. Ennél azért jobban erőltesd meg magad!


"Egyébként aki az indulatai rabja, az aligha "szabad ember"." - No már filozófusnak is felcsaptál? LOL, csak röhögök rajtad!

2009. okt. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!