Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható MSZP-SZDSZ-MDF koalíci...

Várható MSZP-SZDSZ-MDF koalíció 2010 ben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Ellenzékben minek?

Persze összefognak, és már a választások alakalmával is látszani fog!

2009. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
csalással megint többségbe kerülhetnek, sajnos
2009. okt. 15. 14:38
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

"csalással megint többségbe kerülhetnek, sajnos"



Ekkora butaságot már régen hallottam! :-))))))))))))))))

2009. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az MSZ(M)P MINDENRE képes lesz, hogy a hatalmat megtarthassa.
2009. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

„Szerintem az MSZ(M)P MINDENRE képes lesz, hogy a hatalmat megtarthassa.”


Ebben én sem kételkedem, de lehetetlen ennyit csalni még ha a „ világ összes „SZDSZ es pénze a rendelkezésre állna akkor sem.

2009. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Az MSZP (várhatóan max. 20-30%), SZDSZ (0,5%) és az MDF (5%) összefoghat, csak hát minek, ugye.
2009. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

„Az MSZP (várhatóan max. 20-30%), SZDSZ (0,5%) és az MDF (5%) összefoghat, csak hát minek, ugye”


Nem tudom hogy honnan veszed ezt a 20-30% ot?

Tegnap volt róla szó, a biztosaknál 17% általánosan 10% és még most jönnek a BKV s bulik és a megszorítások hatásai. Ráadásul szerintem egy, mocskos kampány lesz , ami jelen állás szerint csak rontani fog az MSZP helyzetén. Nem lesz húzó ember mert nincs és nem is lesz elnökjelöltjük aki valami teátrális népszerűséget vigyen színként. És ugye a Jobbik is öli, és talán a most is 20% /16% on áll ami még javulni is is fog a kampány alatt lévén hogy megszólalhat és már készül a programja is. Persze azt ne is reméld hogy nem fogja a kampányban ölni mindenki az MSZP t. Úgy ahogyan a 2006 os ban a Fideszt ölte mindenki az MSZP az SZDSZ és az MDF is. Szóval max 10-12% és listán 1-sem. (még optimista a matek)

2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

"Tegnap volt róla szó, a biztosaknál 17% általánosan 10% és még most jönnek a BKV s bulik és a megszorítások hatásai."


Az osztogatás, nyugdíjemelés, adócsökkentés stb. meg majd decembertől jön. Tavaszra az egész lakosság érezni fogja, hogy "sikerült a válságkezelés", az meg, hogy áprilisra kiürül az államkassza, a következő kormány baja lesz.

2009. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

"Az osztogatás, nyugdíjemelés, adócsökkentés stb. meg majd decembertől jön"


Még is miből?

És kifogja megszavazni? Bajnai?

És ki hiszi el ezekután?

Ebben te csak reménykedsz, de semmi alapja!

2009. okt. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
48%

Nagyon remélem, hogy nem, és el is tűnnek ezek a... khm.-khm. az ország éléről legalább egy kis időre, ha nem is örökre.


Amúgy én könnyen el tudnám képzelni, hacsak a tényleges jobboldali konzervatívok vissza nem veszik a hatalmat a lesüllyedt MDF-ben.

2009. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!