Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ugye most ez az új BTK....

Van ugye most ez az új BTK. Miszerint megölhetem azt aki rám támad. Ennek személy szerint nagyon örülök, már rég be kellett volna vezetni ilyesmit. Na de, egy kérdés jöhet?

Figyelt kérdés

Na szóval: Én E.S.P. viperát tartok önvédelmi célból az autómban elrejtve és ha kiszállok, majd sétálva folytatom az utamat akkor is magammal viszem. Tehát mindig van nálam vipera. De ez ugye illegális.


Na tegyük fel, hogy sétálok barátnőmmel és mondjuk 2-en megtámadnak. Akkor én az illegálisan magamnál tartott viperámmal megölhetem mindkettőt és nem kapok semmilyen büntetést?



2013. jún. 29. 16:45
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Halkan megjegyzem, hogy holnaptól az új Btk. hatályos, szóval ne a régit nézzétek, mert az eléggé félre visz titeket.
2013. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!