Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mire gondolt gyurcsán...

Pontosan mire gondolt gyurcsány, amikor ezt a mondatot kimondta a száján?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenki látta már azt az ominózus beszédét amit a közelmúltban produkált, amiben azt mondja, hogy: "Mert öszöd óta, a demokratikus koalíció sok-sok híve tudja, hogy az igazság és a tisztesség, az a mi oldalunkon áll."

Rég volt már ez a beszéd, gondolkoztam hogy tán rosszul emlékszem rá? Kihagytam valamit? De meghallgattam újra, és nem, továbbra is botrányos. A kérdésem az, mire gondolt ez az ember? Hogy állhat a tisztesség az ő oldalukon öszöd miatt? Egyáltalán hogy kerülhet ez a 2 szó egy mondatba? Nem utolsósorban, mégis mit tapsolt ezen a "tömeg"?



2013. jún. 28. 22:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mármint öszöd volt régen*
2013. jún. 28. 22:34
 2/23 Pietrosol ***** válasza:
16%

Szia!


Kit érdekel?


Észre szoktad venni a tehémlepények közt a virágokat is?

2013. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazad van, na de ez egy olyan fokú képmutatás, ami példátlan, még az életben nem hallottam, és el sem tudtam volna képzelni, hogy ilyen létezik. És nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ezen mégis mit tapsoltak ott emberek(?)? Komolyan érdekel, úgyhogy remélem van erre egy elvetemült gyurcsány-fan, aki tud választ adni a kérdésemre :)

2013. jún. 28. 22:43
 4/23 Pietrosol ***** válasza:
Ha elfogadsz egy javaslatot, hagyd a felszínt, azon úgysem tudsz változtatni! Tedd szebbé a saját belső világodat. Így legalább tényszerűen hozzájárulsz a lét szebbé tételéhez.
2013. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Gyurcsi az Erő sötét oldalára akarja csábítani az embereket.
2013. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%

Gyurcsány ma már teljesen lényegtelen figura a politikában, megpróbálja még1x hátha maradt még annyi nyuggerje, hogy bejuttassák őt a parlamentbe, de úgy látszik, nem, a többség inkább marad az MSZPnél.

Az ominózus beszéd csak egy végső próbálkozás volt egy elkeseredett hataloméhes diktátor utolsó vergődéseiből.

2013. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Az öszödi beszéd, és a későbbi belemagyarázás, hogy az az igazság beszéde volt, tipikus mintapéldája az agymosásnak és történelemhamisításnak.
2013. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát történelmet nem hamisított vele, ők is tudták, hogy azon a 20% nyuggeren kívül akik Őszöd után megmaradtak nekik más úgyse veszi be, pláne nem így fog szerepelni a történelemben, csak hát valamit mégis mondani kellett, ha már nem lehetett letagadni.
2013. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Én nem az általános perspektívából nézem, értelmezem a mondatait. Hiszen az hogy le Qr.. vázza az országot, egy dolog, stb stb.


De azon minden ballib és főleg Dk s elgondolkozhatna hogy milyen kormány az aki nem kormányoz évekig, miközben pontosan tudja hogy nagy a baj! Hogy csak a választások megnyerése volt a számukra az érdekes. Én elhiszem hogy Gyurcsinak egy kifakadása volt a pártjával szemben.

De kérem szépen! Egy miniszter elnöknek a minimum felelőssége hogy a politikai aspektusok miatt ne adja fel az ország lehetőségeit és még gondolatban sem ártson az országának. Szerintem a ballib oldal amíg nem veti ki magából ezeket a felelőtlen embereket, addig teljesen alkalmatlanok egy ország vezetésére. Orbán is csinált sok baromságot, ambivalens egymást kioltó hatásokat generált stb stb, de még negyedéhez hasonló minőségű felelőtlenséget felelőtlenséget sem csinált mint Medgymag és Gyurcsi.

2013. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Arra gondolt, hogy ők jobbak a többieknél, ezért az emberek szavazzanak rá és a DK-ra.
2013. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!