Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kelengyepénzről? Megugrik majd a gyerekvállalás ettől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 09:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, kifejtenéd normálisan,hogy mit akarsz írni? Érthetetlen nagyon!
2013. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%-os Téged azért pontoztak le,mert beírtad a jelenlegi kelengyepénzt. Bár a kérdező nem arra gondolt,hanem arra ami lesz. Lehet azért pontoztak le. Mert a kérdés arra irányult. Bár nem tudom követni a gondolatmenetüket a pontozóknak,mert engem is lepontoztak,amikor beírtam a várható összeget. Vicc ez az oldal komolyan mondom!! :) Csak nevetni tudok ezeken az embereken :))))) Mégis mi az ami nem tetszik a válaszokban?? Aki lepontozgat az írja már meg legyenszíves,mert tényleg érdekel! De nem írja meg,mert nincs neki véleménye, csak meglapul és pontoz, ahhoz nincs agya,hogy akkor leírja,hogy mi az ami nem tetszik neki.
2013. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sokszor az egyet nem értés miat. nem tom mejik volt a válaszod.
2013. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

[link]


Itt a cikk, amire a kérdés kiírója hivatkozik. Nekünk ez a megváltás lenne. Én 35, párom 39, 8 éve vagyunk együtt, eddig nem mertünk vállalni gyereket, most mély levegő, és azt mondtuk, belevágunk. (Páromnak egy viszonylag stabil jó munkahelye is lett végre.) A családban sok gyerek van, tehát a fogyó eszközökön kívül mindenünk meglesz, de ha már az összeg felét pelenkára költhetjük, akkor ez nagy segítség lesz. Jelzem, nem emiatt vállaltuk a babát, de én nagyon örvendetesnek tartom a hírt. Adja a Jóisten, h ránk is igaz legyen!!!

12 hkm

2013. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!