Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kelengyepénzről? Megugrik majd a gyerekvállalás ettől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 09:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jól van, de toljatok már valami cikket erről!
2013. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

300 ezer kelengye pénz járna minden első gyerek után.

[link]

2013. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ez szerintem megint a kisebbségnek kedvez...
2013. jún. 27. 12:16
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Istenem, kétszer is beírom a jelenlegi kelengyepénz összegét, erre 0 meg 34%-ra lepontoznak, mert a cigányozni ide járóknak nem tetszik a túl alacsony összeg. Gyakorikerdesek.hu így szeretlek.
2013. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha már van egy gyerekem, és most megint várandós vagyok, akkor mennyi is lesz ez a kelengyepénz? Amúgy szerintem ettől önmagában nem lesz több gyerek, max a cigóknál. Arra meg nem lenne szükség, vannak elegen.
2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csak az elsőre járna 300 ezer. A többire meg gondolom semmi, így adnának a másikkal meg el is vennének.
2013. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az a dolgozó ember, aki eddig sem tudott a kis pénze miatt gyereket vállalni - akit biztosan feltudna tisztességes körülmények között nevelni - az ettől a kis összegtől se fog tudni. Ellehet ezt verni 2 hét alatt ha kisgyerekről van szó. A többi idővel meg mi lesz? Jóval többe van egy neveltetés.


Szóval marad az, hogy a kormány akárhogy is szeretné hogy későbbiekben több eltartó legyen, ezekből ugyan úgy mint az elmúlt 23 évben eltartottak lesznek, és mi magyarok, ugyan úgy megyünk tovább lefelé a demográfiai csúszdán.

2013. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó azért 300 ezerből a baba szükségletei megoldhatók bőven. Gondolok itt kiságyra, babakocsira stb.
2013. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kiságy, babakocsi, ruha amit egy év múlva kinő. És etetni miből fogja, továbbiakban ruházni. Én elhiszem, hogy jó az a kezdőtőke nagyon ha jól osztja be az ember, sokáig is jó és kitart.

De a baj az, mint mondtam, hogy ne hidd hogy Lakatos Rómeó édesapja - már ha tudják ki az - babakocsira fogja költeni meg gyerekágyra. A segély se zsemlére meg tejre megy, csak ebből indulok ki.


Azaz megint egy feneketlen kút. Nem állítom nyilván sok normális emberen segíteni fog, és nyilván sok visszaélés is lesz vele ahogy mindennel.

2013. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Ezmiat nem inkáb a lakás támogatás miat megégélhetési gyerekváló kisebségnél. AKinek meg van lákása mielőt neki álna gyerket csinálni az meg nemkapja visza lakásbe fektetet millióit,
2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!