Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok az I. Q skálán...

A politikusok az I. Q skálán hogy mozognak?

Figyelt kérdés
Azaz lehet tudni, hogy melyik részén vannak többségben ? Illetve kinek mennyi az iq-ja?
2013. jún. 21. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb politikusé szerintem nem haladja meg a 60-at sem.
2013. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is az 50 és 60 között mozog. Vedd alapul csak a szociális temetkezési törvényt. Ez 65- el már nem ment volna át a parlamenten.
2013. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Eleve ott kezdődik, hogy 120-130 alatti IQ-val kizárnám a parlamentből őket!


Volt is egy ilyen petíció. Csak nincs reklámozva.

Mire fel vezetik az országot olyan emberek, akik ostobák, akik alapvető összefüggéseket nem látnak át.


Nem találom a petíciót. Mondjuk kb 12 ember írta alá 2 év alatt :)

2013. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Volt is egy ilyen petíció. Csak nincs reklámozva. "


Ha bevezették volna, mindjárt korrigáltak volna az I.Q teszteken és eredményeiken is. A szóráson és az átlag sem 100 lett volna

2013. jún. 21. 22:34
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Én arra is kíváncsi lennék, hogy az e témakörbe válaszolóknak mennyi az IQjuk. Szerintem átlag alatti.
2013. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy embernek masra is szüksege van, mint ertelemre! Kivancsisag, nyitottsag, pozitiv kisugarzas, fegyelmezettseg, a kooperaciora keszseg, magabiztossag elsore lehet hogy hipszter okoskodasnak hangzanak, de egy sikeres ember karakterehez hozzatartoznak, igy egy politikusnak is szüksege van ezekre. En mar azzal elegedett lennek, ha a kormanytagoknak lenne 130-as IQ-juk, szerintem az orszag vezetesetol elvarhato. A gond az az ilyesfajta korlatozassokal (a kormanytagok eseteben mondjuk nem), hogy az valasztasi cenzushoz vezetne, ami au altalanos es egyenlo valasztojognak a szöges ellentete. A valsztojog ugyanis valaszthatosaghoz valo jogot (passziv vj.) is ad, nemcsak aktiv valsztojogot.
2013. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem is akarom tudni... így is látom, hogy egy zöldségre szavaztam...
2013. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Én meg az 5- ös IQ-jára lennék kíváncsi.
2013. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

#5 vok.


10 éve 120 körüli volt azóta nem teszteltem.

2013. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Lehet anyázni meg poénkodni, de az igazság az, hogy ez egy 120-as átlaggal járó "szakma". A politikusok többségének az IQ-ja magasan átlagon felüli. (El is felejtettem: lepontozni is lehet.)
2013. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!