Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldali politikusok...

A magyar baloldali politikusok miért hazátlanok?

Figyelt kérdés

-antipatrióták

-globalisták

-internacionalisták

-bűnpártolók


A szomszédban , Romániában illetve Szlovákiában sokkal normálisabb a baloldal.Nem ilyen ultraliberálisak meg "ellenezzünk mindent ami magyar, hazai , tradíció , hagyomány"

De nagyjából itt a szavazóik is ilyenek , pont ilyenek....ugyebár amilyen a mosdó olyan a törölköző.


Bajnai is hiába mondja ,hogy a haza így , haza úgy.Akinek volt gyomra az MSZP színeiben politizálni és részt venni a kiárusításban ,az ne papoljon 3 évvel később a megmentéstől.


Mik a nemzet érdekei?

Fejlődés ,innováció , túlélés.

Egyik baloldali párt sem tűzte ki célul ezeket.


Inkább még rá is tesznek a demográfiai hanyatlásra ,és az egyik kisebbség létszámát is mesterségesen növelik.


UI:Nem vagyok Fidesz ill. Jobbik szimpatizáns.



2013. jún. 7. 18:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Én pont azt látom hogy a jobboldal az antimagyar. A fidesz a saját népét sanyargatja csak hogy nyaljon az EU-nak, a jobbik meg kiirtaná a magyarokat. Akkor már inkább az ultraliberó baloldal.
2013. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Miért lennének hazátlanok? A Fidesz és a többi párt nem ezt csinálta, amit ők?

Ma hol van fejlődés, innováció? A túlélésre is egyre kevesebb az esély, pedig nem baloldali a kormány.

Az nem elég, ha célul tűznek ki valamit, azt meg is kell valósítani.

2013. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Ez milyen kreténség, hogy hazátlanok? Miért lennének hazátlanok? Csak az a hazás, akinek a vállán ül egy Turul, meg egy Horthy Miklós??
2013. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Ugyan.


Nem a külsőségekről beszélek hanem tettekről.

Nem az a lényeg ,hogy milyen turul vagy milyen vörös szegfű , hanem a tettek.

2013. jún. 7. 19:09
 5/33 rémuralom ***** válasza:
33%
Mindenki antimagyar. Mind a tízmillió magyar utálja magát, a többi magyart és az országot. Igazából csak az ufózsidók szeretik a magyarokat. A magyarok viszont nem szeretik az ufózsidókat, ezért azok kénytelenek a szabadkőművesek zsoldjában eladósítani a magyarokat.
2013. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Élből ostobaság az a "jobboldal hazafias, baloldal európai" dolog. Tulajdonképpen onnan ered, hogy a jobboldaliak általában nem tudnak idegen nyelveken beszélni, ezért utálják is az idegeneket. "Menjenek haza innen, vagy tanuljanak meg magyarul, nem eladó a magyar föld, magyar lányba magyar fütykös... stb." De ez mind csak az eredendő műveletlenségből fakad. Láttál már idegengyűlölő művelt embert? Én még nem. A kettő kizárja egymást.
2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
15%

Hmm már csak azért is jók ezek a kérdések, mert látszik, h ki az a 3 se*gfej, akik próbálják lejáratni a magyar embereket.

48%, 66%, 73%, valahogy ti mindig okoskodtok, nincs jobb dolgotok?

2013. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
Te 59%-os, te viszont valami izomagyú B-közép vagy?
2013. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

6. Válaszoló.


Én nem tartom magam műveltnek ,de diplomás leszek hamarosan.


Fontosnak tartom a nemzet túlélését ,mind etnikailag ,mind kulturálisan.

A baloldaliaknak ez pedig nem fontos.Őket nem érdeklik a gyökereik ,a kultúra.

Sőt még támogatják is ,hogy eltűnjenek az original európai népek.

Ezért , megmondom őszintén ,utálom őket.


Itt az egyetemen is van pár ilyen baloldali huszár ,sértegetni nem szoktam őket de elkerülöm őket meg az injekciós tűjüket.

2013. jún. 7. 19:18
 10/33 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagyok B Közép.

Csak zavar, h addig játszátok a nagy liberót, még a zsidókról van szó.

Mikor meg a magyarok kerülnek szóba akkor veritek a nyálatokat.

Miért nincs bennetek annyi gerinc, h megmondjátok, h magyargyűlölő zsidók vagytok?

Jah, igen, mert csak zsidók vagytok:)

2013. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!