Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldali politikusok...

A magyar baloldali politikusok miért hazátlanok?

Figyelt kérdés

-antipatrióták

-globalisták

-internacionalisták

-bűnpártolók


A szomszédban , Romániában illetve Szlovákiában sokkal normálisabb a baloldal.Nem ilyen ultraliberálisak meg "ellenezzünk mindent ami magyar, hazai , tradíció , hagyomány"

De nagyjából itt a szavazóik is ilyenek , pont ilyenek....ugyebár amilyen a mosdó olyan a törölköző.


Bajnai is hiába mondja ,hogy a haza így , haza úgy.Akinek volt gyomra az MSZP színeiben politizálni és részt venni a kiárusításban ,az ne papoljon 3 évvel később a megmentéstől.


Mik a nemzet érdekei?

Fejlődés ,innováció , túlélés.

Egyik baloldali párt sem tűzte ki célul ezeket.


Inkább még rá is tesznek a demográfiai hanyatlásra ,és az egyik kisebbség létszámát is mesterségesen növelik.


UI:Nem vagyok Fidesz ill. Jobbik szimpatizáns.



2013. jún. 7. 18:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
ma 08:37, fogalmam sincs, hogy miről írsz, annyira értelmetlen. Sok évtizede élek a Föld nevű bolygón. Tengernyi zsidóval és romával találkoztam, miután pl. 10 évig dolgoztam nevelőotthonban, főleg romákkal, roma telepeket látogattam meg az egész Kárpát-medencében, olyan házban is laktam, ahol roma család is lakott, zsidók jártak minden osztályomba, ahová én jártam iskolába diákkénk és akiket később tanítottam is, szépséges zsidó szerelemeim voltak, nem is egy, ismertem a családjukat is, jártam többször a Bálint Házban, a Zsidó Fesztiválra mindig elmegyek, de a szarvasi zsidó ifjúsági táborban is voltam többször. Kíváncsi lennék, ki tud többet a zsidókról és a cigányokról, te vagy én?
2013. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 rémuralom ***** válasza:
100%

Nem vagyok zsidó. Csak vagyok olyan értelmes, hogy nem csak végletekben tudok gondolkodni. Nem gondolom, hogy aki nem ért egyet velem, az mocskos kommunista, vagy szabadkőműves, vagy antimagyar, vagy éppen rasszista, antiszemita, vagy akármi más. Hétmilliárd ember van a földön, akiket nem lehet két csoportba beskatulyázni egy-két kérdésről alkotott véleményük alapján. Nem mindenki hungarofób zsidó, aki nem azt gondolja, amit te.


Lássunk egy hasonlatot: mondd csak, te tűzforró vízben zuhanyzol? Vagy jéghidegben? Mert csak ez a két csap van, nincs átmenet, ugye? Ja, de igen, van. Ha rájössz, hogy van langyos víz is, mindjárt sokkal jobb lesz az életed. Nem fogsz halálra fagyni fürdés közben, és le sem forrázod magad naponta.

2013. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Joe Makepeace ***** válasza:
Hát komolyan mondom ezen a magyar népen az ember a fejét fogja...
2013. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!