Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldali politikusok...

A magyar baloldali politikusok miért hazátlanok?

Figyelt kérdés

-antipatrióták

-globalisták

-internacionalisták

-bűnpártolók


A szomszédban , Romániában illetve Szlovákiában sokkal normálisabb a baloldal.Nem ilyen ultraliberálisak meg "ellenezzünk mindent ami magyar, hazai , tradíció , hagyomány"

De nagyjából itt a szavazóik is ilyenek , pont ilyenek....ugyebár amilyen a mosdó olyan a törölköző.


Bajnai is hiába mondja ,hogy a haza így , haza úgy.Akinek volt gyomra az MSZP színeiben politizálni és részt venni a kiárusításban ,az ne papoljon 3 évvel később a megmentéstől.


Mik a nemzet érdekei?

Fejlődés ,innováció , túlélés.

Egyik baloldali párt sem tűzte ki célul ezeket.


Inkább még rá is tesznek a demográfiai hanyatlásra ,és az egyik kisebbség létszámát is mesterségesen növelik.


UI:Nem vagyok Fidesz ill. Jobbik szimpatizáns.



2013. jún. 7. 18:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
9-es kérdező, ahogy látom, te legfeljebb az ukrán piacon szerzel be magadnak diplomát, vagy pedig valamit nagyon elrontottunk a felsőoktatásban, ha ez lehetséges. Talán tényleg túl sok ember jár mindenféle gagyi szakra. Ezen azért el kellene gondolkodnunk, hogy ha igaz, hogy diploma csak ennyi hozzáadott érték egy embernek. Ez így már túl nagy tehet az államnak, elismerem. Éppen ma engedtem ki a kezemből egy oktatási koncepciót. De hétfőn átnézem újra.
2013. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
ma 19:22, ez olyan szánalmasan ostoba és szerény szellemi teljesítmény volt, amit már nem is méltatnék válaszra. Fogyatékos verbálrambo bekiabál névtelenül az éjszakába, hogy butabácsik, zsidók, stb. Milyen nevetséges egy gyülekezet vagytok ti ott azon a siralomtérfélen... ennyi a teljesítmény? Kérsz egy kiflit vagy pár forintot? Nesze.
2013. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

66%


Gondolom , te is közéjük tartozol.

Ez valami divat manapság?

Gyűlölni mindent ami hozzánk tartozik?Az országunkat , a kultúránkat, génjeinket?


Európával valami nagyon nem stimmel ,az egész egyre sötétebb.

Ennek nem szabadna megtörténnie.

2013. jún. 7. 19:29
 14/33 A kérdező kommentje:
A kérdést nem azért tettem fel , hogy dühöngő topiknak használjuk és egymás torkának essünk.
2013. jún. 7. 19:33
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Ő kínált kiflivel:)

Csak ideadni nem meri és még én kiabálok névtelenül:D

2013. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, rosszul gondolod. Kik közé tartozónak gondolsz? Valami baloldali pártba? Tévedsz. Akkor nem lett volna ma a kezemben oktatási koncepció, mint jeleztem. Szóval, a kormánynak dolgozom éppen. Nyilván nem véletlenül. Már rég kivágtak volna, ha valami nem szeretett politikai kötődésem lenne. Persze, hogy Magyarországért dolgozunk, meg persze, hogy Európáért is. Nincs ebben semmi furcsa. Európa nem azonos a kommunizmussal. Benne élünk, velük kereskedünk, tőlük függünk részben, elfogajuk őket, ha ők elfogadnak minket. Nem szeretjük jobban Európát, mint a Hazánkat, de Európát is szeretjük, mint tágabb Hazánkat. Nem áll szemben a kettő egymással, nem tagadja meg önmagát, aki a nagyobb, szélesebb családját is elismeri. Nézzük mindennek a hasznos oldalát.
2013. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, így kell helyre tenni a magyargyűlölőt, mindjárt szebben beszél az öcskös;)
2013. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
76%

Nem arról van szó, hogy valaki gyűlölné a hazáját, ez főleg nem jobb/baloldali beállítottságtól függ. Egyszerűen arról van szó, hogy ha pl. én kritikát merek megfogalmazni valamivel szemben ami magyar, vagy elgondolkozok azon hogy valamiben talán nincs igazunk, akkor rögtön rámsütik, hogy hazaáruló/hazátlan stb. vagyok.


Én azt látom, hogy a jobboldaliak nagyon zárkózottak, és nem hajlandóak más megoldásokon/újdonságokon elgondolkodni. Pedig időnként nem ártana - nem véletlenül van ez az ország olyan helyzetben amilyenben. A jobboldaliakban azt látom, hogy képesek lennének a kutyaszart is isteníteni, ha pedigrével igazolt magyar kutya sz@rta.

2013. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
15%

"nem hajlandóak más megoldásokon/újdonságokon elgondolkodni."


Mondja ezt az, akinek a kedvenc balos pártja 23 év alatt szart se tudott felmutatni, csak a házakat építette, a segélyeket osztotta a cigányoknak meg rasszistázott állandóan, ész nélkül:D

2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Dick Esmen ***** válasza:
74%
10 millió hazátlan országa vagyunk.
2013. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!