Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldali politikusok...

A magyar baloldali politikusok miért hazátlanok?

Figyelt kérdés

-antipatrióták

-globalisták

-internacionalisták

-bűnpártolók


A szomszédban , Romániában illetve Szlovákiában sokkal normálisabb a baloldal.Nem ilyen ultraliberálisak meg "ellenezzünk mindent ami magyar, hazai , tradíció , hagyomány"

De nagyjából itt a szavazóik is ilyenek , pont ilyenek....ugyebár amilyen a mosdó olyan a törölköző.


Bajnai is hiába mondja ,hogy a haza így , haza úgy.Akinek volt gyomra az MSZP színeiben politizálni és részt venni a kiárusításban ,az ne papoljon 3 évvel később a megmentéstől.


Mik a nemzet érdekei?

Fejlődés ,innováció , túlélés.

Egyik baloldali párt sem tűzte ki célul ezeket.


Inkább még rá is tesznek a demográfiai hanyatlásra ,és az egyik kisebbség létszámát is mesterségesen növelik.


UI:Nem vagyok Fidesz ill. Jobbik szimpatizáns.



2013. jún. 7. 18:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Ha visszaemlékszem az SZDSZ korszakra ,akkor nem látok mást , csak pusztítást , minden tekintetben.

Ők (is) leépítették az országuk és rengeteget provokáltak.


Vannak dolgok amelyek ugyan magyarok , de kritikákkal illetem.

Sőt , nem is szeretem a gulyáslevest.

2013. jún. 7. 20:01
 22/33 A kérdező kommentje:
országot*
2013. jún. 7. 20:01
 23/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
93%

"Mondja ezt az, akinek a kedvenc balos pártja 23 év alatt szart se tudott felmutatni, csak a házakat építette, a segélyeket osztotta a cigányoknak meg rasszistázott állandóan, ész nélkül:D"


Tessék, megint itt a beskatulyázás. Kritikát fogalmaztam meg, és máris MSZP-snek vagyok beskatulyázva. Pedig soha nem szavaznék rájuk. Várom bocsánatkérésedet.

2013. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
2%
Nem fogod megkapni, mert nyakamat teszem rá, h egyetértesz kertész Ákossal és Izrael politikájával, most mondd azt, h nicsn így?
2013. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
93%
Nincs így, várom a bocsánatkérésed!!
2013. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Miért?

Akkor mi a véleményed?

2013. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%
Kertész Ákost nem ismerem, Izrael meg nem érdekel, mert messze van ide.
2013. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy közvéleménykutató megkérdezné, hogy kinek örülne jobban, ha a szomszédja lenne:

a. ) egy zsidó család

b. ) egy ilyen szerencsétlen zsidózó és itt nyüszítő erkölcsi fogyatékos, mint ez a nyomorult 59%-os

persze, hogy azonnal és gondolkodás nélkül a zsidó családot választanám. Az ilyen kétségbeesetten kompenzáló nyomoroncok teszik számomra is egyre szimpatikusabbá a zsidókat, pedig pár éve még csak fel sem merült bennem ez a kérdés. Máskülönben meg közönséges magyar, szláv és germán származású magyar vagyok.

2013. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%

"Erről beszélek, a félrebeszéd megy:)

Zsidók, zsidók, nagyon könnyen lebuktok:D"


Tessék, tipikus példa. Egyszerűen fekete fehérben látja a világot. Nem fogok véleményt alkotni olyan dologról, amihez nincs elég ismeretem.


Én nem vagyok hajlandó a zsidó szó hallatán egyből gyűlölködni, és ez nem félrebeszéd.


Te magyarok szégyene, kérj már bocsánatot!

2013. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

"Az ilyen kétségbeesetten kompenzáló nyomoroncok teszik számomra is egyre szimpatikusabbá a zsidókat, pedig pár éve még csak fel sem merült bennem ez a kérdés."


látszik h rajtad a zsidók még nem próbáltak végrehajtani egy komplett agymosást. az én gimimből a fél évfolyam agymosottként jött ki. valószínűleg még zsidót sem láttál. de olyan vicces, mindig azok védik a romákat és a zsidókat, akik még csak életükben eggyel sem találkoztak.

2013. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!