Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Merre vagytok fideszesek?

Merre vagytok fideszesek?

Figyelt kérdés

Tegnap írta valamelyikőtök, hogy a bankok nem hárítják át az adót.

[link]


És már megint. Ahogy eddig is.


2013. jún. 21. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Itt vagyok. Nem én írtam. Leszarom.
2013. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Tehát ha veszek bankkártyával egy sajtburger menüt a mekibe (500Ft) akkor annak a 3 ezrelékét behúzza az állam (1,5Ft)

Brutális tényleg, 201 sajtburger menü és már többet is fizettem mint a gyurcsány 1db vizitdíja!

2013. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első: Sejtettem. Úgy érzem a többi fideszes is ezen véleményen van. Így lehet isteníteni a sz*rt
2013. jún. 21. 10:46
 4/19 A kérdező kommentje:
második: Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy a régieket is áthárították. De valamelyikőtök csak jártatta a száját, hogy nem hárít, nem hárít. Ki kellene nyitni a szemeteket.
2013. jún. 21. 10:47
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Az igazán párthű Fideszesek soha nem fogják kinyitni a szemüket. A mostani intézkedések rendben vannak, mert nemzeti színnel vannak átkötve, plusz mindig vannak aktuális bűnbakok. Kell ennél több nekik? Nem hiszem...
2013. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Te vagy a sz.r, a szerelmetes MSZP-tek 100000x nagyobb megszorításokat csináltak, ráadásul úgy, hogy az az előtti 4 évben is ők kormányoztak. Bakker 3 EZRELÉK! SEMMI pénz, annnnnyira szánalmas, hogy ilyen semmiségekkel tudtok csal előjönni, mikor a szocik ennél fényévekkel több pénzt húztak ki a szebükből, h vissza tudják fizetni a hiteleket amiket ŐK VETTEK FEL!

Ez a 3 ezrelék hol van azokhoz a lehúzásokhoz képest mint amiket ők csináltak??? SEHOL! Ez semmi!


Ha valaki bankkártyával vesz egy 2 000 000 Ft-s autót akkor fizet 6000 Ft+-t!

Fúúú micsoda brutális többletköltség! :D

A balos kormány meg kb kéthetente drágított valamit ilyen 5-10%okkal, ráadásul úgy, hogy a saját európai szintű rekord "bösszmeségük" miatt kerültünk sz.arb.

2013. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hollófernyiges ***** válasza:
76%
Második: nem egészen. Ha van egy 150 000 nettód, és abból mondjuk egy százast kp-ben veszel fel, a többit utalod (a mai magyar valóság szerint inkább mindet felveszed, de vegyünk egy köztes helyzetet), akkor a fizudból 750 Ft-t ajándékozol Orbánnak, ami egy kisebb lakás esetén annyi mint a sokat reklámozott villanyszámla-rezsi csökkentése.
2013. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Igen, a gonosz csúnya sátán Orbánnak ajándékozom személyesen, váletlen se az államé lesz, az az Orbán zsebébe megy közvtlenül, csak nem akarjuk felfogni, hogy ő a megtestesült gonosz, hogyne.
2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Kinyitottuk. Neked sem ártana. BÁRMILYEN adót is vezetnek be, AZT AZ EMBEREK fizetik meg végsősoron. Megadóztathatod jobbikmódra a multit, drágább lesz a kenyér, még mindig drágább, mint a "magyar" kisboltban. Emelheted a munkaadók (cégek) adóját, kevesebb fizetést fognak adni (kevesebbel emelik, ha egyáltalán), vagy drágábban adják a terméküket, amit szintén ki fizet meg? Te. Olyanmindegy, hogy itt emelnek tizedeket, ott emelnek százalékokat, amott meg Forintokat. Végső soron te fizetsz.


"Első: Sejtettem. Úgy érzem a többi fideszes is ezen véleményen van. Így lehet isteníteni a sz*rt"


Istenítsük inkább a láthatatlanul elköltött milliárdokat, a csődbement cégeket, vagy az adócsaló "magyar" vállalkozókat? Esetleg a nagy drogistent, vagy a qrvaországot? Az ingyen sör-virslit? Te is istenítesz valakit vagy a fentiek közül vagy a szent "senkireseszavazokmertmindszart".

2013. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

"Te vagy a sz.r, a szerelmetes MSZP-tek 100000x nagyobb megszorításokat csináltak, ráadásul úgy, hogy az az előtti 4 évben is ők kormányoztak."


Olvasgass egy kicsit, a jelenlegi kormány 3 év alatt sokkal több megszorítást vezetett be, mint 2006-2010 között Gyurcsány és Bajnai.


[link]

2013. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!