Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bajnairól...

Mi a véleményetek Bajnairól meg Gyurcsányról?

Figyelt kérdés
Mit várnak a jövévi választásoktól, hiszen már egyszer mind a ketten leszerepeltek. Nem is értem mindenhol ezt az együtt 2014-et hallom. Nagyon unalmasak már én jövőre a jobbikra fogok fogok szavazni az 100%. Ti?
2013. jún. 21. 04:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

"Ja pörsze, tényleg a hitelfelvétel igazi frankó válságkezelés. Majd odakerülök én is felveszek kilencventrilliárdot, szétosztom és én leszek a király."


Na most akkor döntsétek már el, hogy Bajnai felvette a pénzt és szétosztogatta, vagy pedig állandóan megszorított. A kettő eléggé kizárja egymást.

2013. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Megszorított és felvette a hiteleket, és szét is osztotta a pénzeket, csak persze nem a magyaroknak, hanem a cigányok "felzárkóztatására" meg a multik támogatására.
2013. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Linkeld már be ezt az osztogatást, légy szíves!
2013. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
2 bűnöző hazaáruló!
2013. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Na most akkor döntsétek már el, hogy Bajnai felvette a pénzt és szétosztogatta, vagy pedig állandóan megszorított. A kettő eléggé kizárja egymást."


Hogy zárná már ki egymást? Hol éltél te akkor? Nézd már meg az akkori híreket! Az IMF ad pénzt DE feltételei vannak, hogy mit és hogy és mikor kell megszorítani, meg másképp csinálni. Nézd meg a görögöket azokat is "kihúzták a szarból" aztán majdnem felgyújtották fél Görögországot, meg az egész ország ott volt kint sőt gyakorlatilag már évek óta folyton tüntetnek olyan durva megszorításokat követelt az IMF a nagylelkű megmentésért. Szerinted nálunk mi lett volna?

2013. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elsõ olyan közömbös, bár a "jó válságkezelés" résszel én sem értek nagyon egyet, a második meg egy elborult elméjû, akit a k.rvaországozós kis beszédénél jobb helyen azonnal lerángattak volna a kis emelvényérõl és elverték volna, sõt az se kizárt, hogy a börtönben ülne, vagy a zártosztályon.



És hiába "mondta ki az igazat" mikor csak a párton belüli ülésszerûn mondta, csak arra nem gondolt, hogy valaki kiszivárogtatja. Akkor le kellett volna mondania, még se tette a "hiteles"!

2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyurcsány egy ripacs, Orbán egy paprikajancsi. Elég szomorú, hogy Magyarország politikai palettáján mindössze ez a két karizmatikus személy van. Bajnai egy szürke kisegér, a Jobbik egyfolytában a vezető pártok farvizein navigál, az LMP pedig elbukta saját nevét is. Rá kellett jönnie, hogy (sajnos) NEM lehet más a politika. Rühellem Viktátort, de el kell ismernem, hogy az ő uralma alatt legalább valami történik, míg az MSZP csak a túlélésre játszik.
2013. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!