Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bajnairól...

Mi a véleményetek Bajnairól meg Gyurcsányról?

Figyelt kérdés
Mit várnak a jövévi választásoktól, hiszen már egyszer mind a ketten leszerepeltek. Nem is értem mindenhol ezt az együtt 2014-et hallom. Nagyon unalmasak már én jövőre a jobbikra fogok fogok szavazni az 100%. Ti?
2013. jún. 21. 04:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Hiába születtek, céljuk a rombolás, kár okozás
2013. jún. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell egyik se,Mesterházy vezesse a baloldali összefogást!Én akkor rájuk szavazok.
2013. jún. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Bajnai NEM szerepelt le, nagyon is jól kezelte a válságot.

Gyurcsány viszont csak egy bohóc.

De a Jobbik a legrosszabb választás. A programja csak álom, de semmilyen feltétel nincs a megvalósításához.

2013. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Semmi jó. Egyszer már leszerepelt mindkettő. Ahogy a fidesz is... Szerintem olyan párt kellene akik tudnak valami újat adni. Az LMP és a Jobbik ilyen. Tudom két teljesen más párt, de lássuk be a többi párt csak rombolt. Véleményem szerint egy olyan kormány kellene, akinek meg van kötve a keze (ergo nincs 2/3ad) mert ha ezeknek ekkora hatalmat adunk a kezükbe bizony elszabadul a pokol, amit most láthatunk is. Szeretnék egy a jobbiknál kevlsbl radikális, igazi patrióta pártot aki a magyar érdekeket képviselu, de erre kevés az esély sajnos.... Elég szomorú!
2013. jún. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Bajnai nem szerepelt le, nagyon jól kezelte a válságot.

Gyurcsány felőlem kieshet a parlamentből, nem nagyon izgat.

2013. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

A jobbik a "lámpa vasra mindenkit, aggyál még egy sört" szintű futball huligánok és nagy Magyarországos pulcsis nagyon radikális kis gimnazisták közössége. Hiába vannak benne értelmes emberek is, hiába vannak értelmes gondolataik, addig, ameddig ez a csürhe van előtérben kulturált ember elhatárolódik tőlük. Kár értük, de ez van.


Az Lmp mit csinál? Semmit. Nekem az egész lmpről annyi emlékem van, hogy a kampány időszakban halacskákkal meg szívecskékkel reklámozták magukat és ennyi.


A PM szánalmas ezzel a gyerekeknek kellene inkább enni adni dumával. Hogyne. Ez sehol sem így működik, hogy inkább a gyerekeket kell etetni, meg lélegeztető gépet venni, közben meg rohadjon ránk az ország. Most tök mindegy, hogy fidesz mit csinálja, akármelyik pártra igaz, ha az mszp lenne, akkor arra, ha más akkor arra, hogy azért ne higgyük már, hogy így működik egy ország, hogy adunk a gyerekeknek reggelit ebédet meg vacsorát és akkor a többi nem érdekes. Főleg, hogy egy rakás dolog nagyrészt uniós támogatásra megy, ami építésre, szépítésre érkezik, és nem szegény gyerek etetésre, így arra nyilván nem is használható.


Az mszp ugyanaz, mint eddig volt, csak Gyurcsány helyére kitették a Mesterházyt. Nem csak a Gyurcsány volt gyökér egymagában szóval ennyit erről.


A Bajnai mit kezelt jól? Azt csinálta, amit mondtak neki, meg amit az IMF mondott, amiről még őelőtte megállapodtak, különben nem adták volna oda neki a következő részletet. Nem is csinálhatott volna semmi egyebet. Ha ő marad lehívnak az IMFtől még több pénzt. Meg is mondta már mikor, ha nem hívjuk le akkor csődbe megyünk, kell az IMF pénze. Oszt még mindig nem mentünk csődbe. Érdekes.

2013. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bajnai kezelte a válságot, de a hajdubét? Gyurcsán ki merte mondani Öszödön azt amit a többi politikus is csinál(hazudik)sajnos minden politikus a saját és a közvetlen környezete érdekeit képviseli
2013. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a Gyurcsány ki merte mondani, ez kicsit olyan, hogy nagyon nem az embereknek mondta, és ez egész beszéd olyan, hogy figyu ez nagyon gáz valamit ki kéne találni, mert most már nem nagyon tudunk tovább hazudni, tényleg elég gáz a helyzet és észre fogják venni.
2013. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Köztörvényes bűnözők, hazaárulók. Börtönben lenne a helye mindkettőnek, nem pedig a kormányban.
2013. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Bajna jól kezelte a válságot? Lol hol éltek? Nekem nem úgy tűnt. Ja pörsze, tényleg a hitelfelvétel igazi frankó válságkezelés. Majd odakerülök én is felveszek kilencventrilliárdot, szétosztom és én leszek a király. Aztán, hogy utána csődbe mentünk hát na:,, Nem értettünk hozzá."
2013. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!