Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti miért vagytok...

Fideszesek, ti miért vagytok párthűek?

Figyelt kérdés
Nem provokátor kérdés, tudni szeretném, mik azok az eszmék, elvek, melyek miatt a FIDESZ-re fogtok szavazni?

2013. jún. 18. 15:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

itt is lehet olvasgatni sok dolgot megvalaszoltak

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__1..

2013. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
62%

"Kíváncsian várom a válaszod"

Mit válaszolhatnék - és mért válaszolnék - annak aki maga mondta: hazudtunk éjjel és nappal. Mert ugye te is mszp -s azaz mszmps vagy. Te még azt is tudod,hogy mért vettem fel a kölcsönt és mire használtam ráadásul nem is én vettem fel csak a tulajdonos arra a házra melynek haszonélvezője vagyok csupán - a részletekhez semmi közöd.Olyan vagy mint a vénasszony aki beleugat belepofázik olyan dologba amihez semmi köze. Mindent összevetve: ha a szavazók még egyszer visszahozzák az mszmp-ből lett mszp-t,megérdemlik azt a sorsot ami majd az után következik a bólogató jánosok vezetése folytán.

2013. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%

Aki előregyártottan kész mindent lehazudni,annak hiába válaszolnék bármit is,hisz hazugságban él.

Mire van szükség,mire nincs: Ugye milyen nagy szükség volr a Nyugati tér Átépítésének tervezetére,mely milliárdokba kerűlt,s aztán nem lett belőle semmi. Hova lett a pénz? Erre mit tudsz hazudni?????

2013. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

5. ős . Hát igen a stadiónok és a kőzterek átiépitése gyenként milliárdokért fontos. Millárdokal terheli a cégeket (a cégek adnak munkát) vagyis lényegében a z átépitésekt finansziroza a megszoritásaivall..

Ja és a kőtvények után is fizetunk kamatot azis adóság.

2013. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Te bácsi,te furcsákat mondasz. Ott nem történt semmi munka. Csak beinvesztáltak sok-sok pénzt olyan valamire ami nem is létezik. Ébresztőőőő! Csörög a vekker. Nem hallod?
2013. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Miklós!


"annak aki maga mondta: hazudtunk éjjel és nappal. Mert ugye te is mszp -s azaz mszmps vagy" - neked ilyen egybites a világod. Ha nem komálom Orbánt akkor máris mszmp-s vagyok? képzeld nincs akváriumom sem, akkor most b*zi is vagyok?

nem emlkészem arra, hogy sezmélyem minősítésére lettem volna kíváncsi, hanem az érvedidre, ami mint látom, nem igen vannak

igen, tényleg nem érdekel, hogy olyan házat/lakást vettél amin jelzálog van, ez nem az én bajom, és nem is a kormányé. nem hiszem, hogy az mszmp tehet a jelzálogról, jó lenne, ha saját hülyeségeid miatt nem másokat okolnál. látod mekkora komcsi vagyok, nem adok neked segélyt, hanem lesz*rom a nyomorod, a kommunisták már csak ilyenek.

2013. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
43%

sőt Miklós, ki sem akarom fizetni helyetted a hiteled. nem tudsz fizetni? költözz kisebbe. nekem sem adott eddig senki sem puszira semmit, mire föl várod el, hogy neked lakást ad az állam? vége van a kommunizmusnak

és te mszmp-zel? örülnél ha nem lett volna rendszerváltás és az állam gondoskodna rólad

téged abszolút nem az zavar, hogy hazudtak e vagy sem, hanem neked mekkora segélyt ad az állam

ha már a minősítgetésnél tartunk, kedves elvtárs!

2013. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
64%
és a pénz amikor felvetted jól jött? amiben laksz tetszik? milyen érdekes, nekem eszembe nem jutott hitelt felvenni, mert pontosan láttam, hogy bármikor beüthet bármi, betegség, munkanélküliség, pénzügyi válság, pedig kaptam volna egy val*g pénzt, most meg nyüszíthetnék, meg mocskolhatnám a bankokat meg imf-t meg az egész szemét világot, mert mindenki hibás csak én nem, ugye elvtárs?
2013. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
kevés ember tud a zsebéből 5millát előhúzni egy garzon lakásra csak ugy. Az albérletet s fizetni kell és sokan nem számitotak ekora árfolyam váltózásra és az mszp és alőte lévő fidesz kormány felelősége is hogy meg engedték ezt a jog szabályok ijen kockázatos hitelt nem volt semi gátló mehanizmus pl a fizetendő őszeg csak x % térhett ell cagy ijesmi.
2013. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%

Látom nem értetted a lényeget! Ezért írom újra. Utána már válaszolhatsz akármit Arra én már semmiképp se válaszolok. - Elvtárs nem vagyok. Még úttörő se voltam.-

A háznak amiben lakom,csak haszonélvezője vagyok. A tulajdonos más megkért,járuljak hozzá,hogy kölcsönt vehessen rá (Te most hülyének fogsz nevezni,mert te olyan vagy) Megtettem szivélyességből. Álmomban se gondoltam hogy norm, törlesztés mellett a tőke és a havi részletfizetés is úgy megnőhet hogy én majd csak nézhetek,mint ló a moziban. Nem bizony Soha nem gondoltam,hogy létezhet ekkora csirkefogóság. Én melós voltam nem azt tanúltam évekig hogyan lehet embereket "jogosan" átvágni,kiforgatni jogos tulajdonukból amit nem loptak,hanem a tiz körmükkel kapartak össze. (érted amit írok?) Na ekkor jött segíségül ez a kormány - Nem az mszmp-ből lett mszp! - s jelezte a bankoknak,hogy azért ezt mégse. Elérte,hogy egy összegben törleszthető legyen. ÉS MÉG EZ IS KEVÉS LETT VOLNA,HA ISTEN NEM HALLGATJA MEG IMÁNKAT. El tudtuk adni azt a földet amit már úgyse tudtunk művelni.Ez volt Isten segítsége Nagyon körülményesen ment ez is De Isten segítségével mégis meg lett.

Csak azért írtam ennyit is a magam dolgáról,mert biztosan tudom. sok hasonló eset is volt,van.

A bankok tanult aljasságairól továbbra sem tudok semmit. reményem sincs rá,hogy hamarosan tudjam amit ők évekig tanultak.

Válaszodban tetszésed szerint kiforgathatod igazságomat Úgy látom értesz hozzá Komcsi voltál-e vagy sem,te dolgod. Isten előtt minden ember számot ad tetteiről,még akkor is,ha még ezt a kevés jóvátételt is el akarják venni tőlünk némelyek.

2013. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!