Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fideszesek! Ti hogy...

Kedves fideszesek! Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

- Az ország jó fele halad?

- Több lett a (értékteremtő) munkahely?

- Az alkalmazottak jogai megfelelő mértékűek, és emberhez méltóak?

- Növekedett-e az életszínvonala az átlagembernek?


Kérek mindenkit, hogy balos ne írjon ide, és fideszesek pedig mellőzzék az elmúlt 8 évezést, valamit tekintsenek Bp-n kívülre is a válaszuk megfogalmazásakor! Köszönöm!


2013. jún. 6. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az is erdekelne hogy: Elosegiti e a vallalkozast a gazdasagi kornyezet?
2013. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

- igen (pl rezsicsökkentés-> a stratégiailag kulcsfontosságú áramszolgáltatás lehetséges visszavásárlása magánkézből. kisebb államadósság, IMF-hitel elkerülése)


- úgy néz, hogy nem számottevően. a moodys szerint még csak most állt le a recesszió, ki kellett rángatni az országot a csődközeli helyzetből. ez IMF nélkül sikerült nekünk. az MNB most indított el egy 2,5%-os hitelprogramot kis-és középvállalkozóknak, ami a várakozásoknak megfelelően beindít majd valamit (az eredetihez képest 3x-osára kellett növelni a rendelkezésre álló összeget, annyian igényelnék). és tudjuk: a gazdaság alapja a hitel.


- sosem volt annyira az, mint kellett volna. nem tudom, hogy ez javult-e, de sajnos azt gondolom, van most fontosabb feladat.


- még nem, majdnem csődből jöttünk ki, de egész európában recesszió vagy csökkenés van. majd szép lassan, azért kell még egy esélyt adni Orbánnak 2014-ben.

2013. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen

nem

igen

nem

2013. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Soha ennyi politikus és egyéb nagymenő segget nem rúgtak még szét Magyarországon mint most.

Soha ennyi élősködőt nem vakartak még le mint most. (ide értem a 39éves nyugdíjas katonatiszteket 550.000ft bruttó nyugdíjukkal együtt).


/magyarul érthetően fogalmazva/

2013. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még a válaszok nyugodtan!
2013. jún. 6. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ország jó fele halad?

Számomra úgy tűnik.


Több lett a (értékteremtő) munkahely?

Ahol én lakom igen. Nem is kevéssel.


Az alkalmazottak jogai megfelelő mértékűek, és emberhez méltóak?

Az hogy ezért mit biztosít az állam és hogy élnek-e vele az alkalmazottak két külön dolog. Amúgy munkahelyenként eltérő.


Növekedett-e az életszínvonala az átlagembernek?

Nem lett rosszabb, ami jónak mondható. Az én életszínvonalam jobb lett és én is az átlaghoz sorolom magam. De ha a környezetemben szétnézek úgy látom nem növekedett.

2013. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

nem halad jó felé

inkább kevesebb

nem már pl táppénz alatt is kirúghatnak tehát ha megdöglök sem merek táppénzre menni

ugyan ennyit kerestem 10 éve is csak most 220 a kenyér akkor meg 120 volt

2013. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: És legutóbb a fideszre szavaztál?
2013. jún. 6. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok persze


jól átbaxtak

2013. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Na kedves fideszesek!


Az elmúlt 3 évben 38%-al emelték a szemétdíjam. Erre majd adnak nekem mínusz 10%-ot rezsi csonkolással.


Ezt nevezzem "jó útnak"? Erre válaszoljatok, és mellőzzétek a központi propaganda szöveget.


Nagy beruházok kellenének pl. Mercedes Bosch Jabil stb...

ezek indítják be a gazdaságot.


Nem egy 20 fős cipőtalpgyár meg az 50 fős wc papír üzem.

Nem a kötekedés miatt,és mindenféle párthovatartozás nélkül a fent említett cégek nem a fidesz idején döntöttek az ország mellett.


Viszont marad a közmunka, és az általatok "rejtett tartaléknak" nevezett naplopók.


Ezek után felesleges beszélni az életszínvonalról és a jogainkról

2013. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!