Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogsz ezek után fogat mosni?

Fogsz ezek után fogat mosni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 13. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem értelmes ember nem ilyen pletykalapokat olvas,, és föként nem hiszi el, amiket irnak.


Fogat mosni meg azért alapdolog.

2013. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hollófernyiges ***** válasza:
95%

A szokásos összeesküvéselmélet. Azzal nyit, hgy a fluor brutális rákkeltő, aztán a következő esetnél, a brutál magas fluorszintű török faluban reumától csonttörésig minden van, csak éppen rák nincs.


Egyébként így van ez, a legtöbb nyomelem kis mértékben szükséges, nagy mértékben méreg. Ott van mondjuk a bór, arról én is tudnék ilyen szenzációhajhász cikket írni, bizonyos mennyiségben kell a szervezetnek, a patikában is kaphatsz bórtablettát, nagy mértékben meg (patkányba) termékenységcsökkenést meg fejlődési rendellenességet okoz. És mindenütt ott van, a kozmetikai termékekben, faanyagvédőkben, tisztítószerekben, rovarirtókban és -tadamm- minden növényi táplálékban, ki tudja mikor adagolod túl magad.

2013. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Attól a csekély kis mennyiségtől, amit napi 2x-i fogmosás jelent, normál esetben senki nem lehet rákos!

Másrészt nem gyanús a dolog, hogy gyakorlatilag azóta egyre gyakoribb a rákos megbetegedések száma, mióta ezzel riogatnak mindenkit? Pedig előtte is dohányoztak, előtte is napoztak, előtte is mostak fogat az emberek, ez mégis csak egy tipikus modern betegség...

2013. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha annak a blognak csak a huszada igaz lenne, már nem élne sem ember sem más létforma a Földön. Annyit még soha életemben nem röhögtem, mint beleolvasva 1-2 írásba ott. Amolyan vak vezet világtalant blog, ha jobban tetszik akkor agymosott beszél agymosásról.
2013. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A csapvízben is van fluorid !


A fogkrémre rá van írva, hogy napi 3x használva meghaladva az alkalmankénti borsószemet nem szabad !

2013. jún. 13. 08:09
 6/17 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Most néztem meg a tubust, és nincs ráírva...
2013. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Én mondjuk flourmentes fogkrémet használok, szóval igen, fogok ezután is fogat mosni.
2013. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 rémuralom ***** válasza:
90%
Egyszer olvastam egy felmérésről, ahol ecsetelték az embereknek, hogy van egy szobahőmérsékleten cseppfolyós vegyület, amely szinte minden élelmiszerben megtalálható, a savas esőnek is a legfontosabb összetevője, felgyorsítja a fémek korrózióját stb. Borzasztó kevesen jöttek rá, hogy ez a vegyület a víz; a többi természetesen simán betiltotta volna.
2013. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

8-as, csak nem erre gondolsz? :D


Az Eagle Rock középiskola diákja nyerte el az első díjat az 1997. év április 26-án megrendezett Idaho Falls Középiskolai Tudományos Konferencián. A dolgozatával azt akarta bemutatni, mennyire rá vannak már hangolódva az emberek a tudománnyal való handabandázásra, és a környezet lerombolásától való félelemre. Elkészített egy felhívást a "dihidrogén monoxid" vegyület betiltására, és utána megnézte, mennyire tudja meggyőzni az embereket, hogy aláírásukkal támogassák.


A betiltás támogatására a következő okokat hozta fel:

1. a vegyület erőteljes izzadást és hányást képes okozni

2. a savas esők egyik fő komponense

3. gáznemű halmazállapotban égési sérüléseket okozhat

4. nagy mennyiségű belélegzése fulladást okoz

5. hozzájárul a természet eróziójához

6. erősen csökkenti az autófékek hatékonyságát

7. kimutattak rákos daganatokban.


A diák 50 embert kért fel a betiltást sürgető felhívás aláírására.

43 aláírta.

6 azt mondta, még gondolkodik.

1 tudta mindössze, hogy a dihidrogén monoxid (H2O) a víz kémiai elnevezése.

2013. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kemény vagy kérdező.

De szerintem írjál még pár felkiáltójelet a mondataid végére, mert ha csak egy van, akkor nem veszünk elég komolyan.

2013. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!