Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most vasárnap lenne a...

Ha most vasárnap lenne a szavazás Ön mely parlamenti pártra szavazna?

Figyelt kérdés

Nem kérek magyarázatot indoklást mocskolódást semmilyen indoklást CSAK a politikai párt nevét az alábbiak közül(FIDESZ, MSZP, JOBBIK, LMP , E2014,( nem mennék szavazni)).

Ez csak egy rövid felmérés lenne a számomra hogy ezen az oldalon hogyan állnak a pártok.


Egyébként indexen volt egy hasonló szavazás ahol más volt a kérdés de szerintem attól még össze fügésben lehet a pártok népszerűségével.

Ki a leghasznosabb a védekezésben?

2928 Bajnai Gordon

4812 Gyurcsány Ferenc

5715 Mesterházy Attila

8886 Orbán Viktor

21483 Vona Gábor



2013. jún. 11. 17:12
1 2 3 4 5
 31/44 MolotovPunk ***** válasza:
41%
MSZP vagy Együtt 2014
2013. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
44%

"Mit is csinált Vona az árvíz alatt?"


Azerbajdzsánban zabált a diktátorokkal. Nagy ész, ha meg nem áll, nagy nemzeti hazafi.

2013. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
55%

forrás?

Az semmi h 10 milliót felajánlottak és hogy a magyar gárda kint küzdött, valamint több a jobbikhoz köthető szervezet mint a betyár sereg? Ha balhé van egyből azonosítjátok, ha segítenek meg meg sincsenek említve

2013. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 MolotovPunk ***** válasza:
92%

Egyébként tényleg voltak Gárdisták a gáton.Ez igaz.

Viszont Vona tényleg Azerbajdzsánban volt.

2013. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg Kubába vagy az Antarktiszon... forrás? Követitek merre megy hogy ennyire tudjátok? Végig míg árvíz volt Azerbajdzsánba kajált?
2013. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Pro Patria ***** válasza:
39%

"Mármint kiönek? A kurucnak vagy az indexnek? Vagy azoknak akik Vonára szavaztak?"

- A kurucinfó olvasótáborának. (Kerüljük a sima "kuruc" megnevezést, ne azonosítsuk ezt a szót az oldallal)


"Egyébként ennek az egész kérdésnek amit feltett az index semmi értelme."

- Véleményem szerint egyetlen ilyen internetes szavazás sem reprezentatív.

2013. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nem azért nincs értelme mert nem reprezentativ... Az indexet se imdex.hu-nak hívjuk a kuruc.infot se fogom annak hívni, az index is jelent mást mégis az oldalra gondolsz általa...
2013. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
76%

Annyira imádnivalóak az ilyen #37-hez hasonló jobberek, ha valaki mond egy halál könnyen leellenőrizhető állítást, akkor forrásért meg kamut kiáltanak, miközben kb. 3 másodpercbe kerülne beütni a googlebe, hogy "vona azerbajdzsán" és hozná a linkeket (köztük Vona saját FB-oldalát), de amikor valami nekik "tetsző" hírt találnak, amin felháborodhatnak, egyből ugranak rá, mint a véres rongyra. Igaz, hogy általában az ilyen cuccok jó kuruttyinfó módra olyan távol állnak az igazságtól, mint Makó Jeruzsálemtől, dehát istenem, megesik.


Vicces :)

2013. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
48%

utolsó te olyan mérhetetlenül ostoba vagy, hogy az hihetetlen. Igen volt abban az országban tárgyalni, és? Odáig már nem jut el az eszed, hogy esetleg megnézd hogy mikor történt ez a dolog, miket is fárunk el a hozzád hasonlóktól! De a kedvedért idézem Vona G. fb bejegyzését, ami pont a hozzád hasonlóan értelmes emberek miatt keletkezett:


Idill Azerbajdzsánban?


Ezzel a címmel közölt egy rövid kis írást az Index, amely azt állítja, hogy amikor jön a történelmi árvíz, akkor én éppen Azerbajdzsánban kóstolgatok keleti finomságokat. A szerző szándéka egyértelmű: bemutatni, hogy Vona Gábor, ez a szívtelen állat jókat zabál Gyöngyösi Mártonnal Azerbajdzsánban, amíg a magyarok egy emberként mentik az országot.


Sajnos szegény Index most nagyon mellé lőtt. Valóban jártam Azerbajdzsánban és valóban sikeres tárgyaláson vettem részt. Tárgyaltam a Parlament alelnökével, országgyűlési képviselőkkel, bizottsági elnökökkel és a kormányzó párt főtitkárával, de persze erről az Index, szégyenszemre nem számolna be. Nehogy már lássa az ország, hogy a Jobbik elnöke keleten szívesen látott magyar vezető. Most lejárató szándékkal a hírportál mégis megtette, csak szegény nagyon mellé futott. Az igazság, hogy már itthon vagyok hétfő este óta, mint ahogy Gyöngyösi Márton is.


Kedden például hat trianoni megemlékezésen vettem részt egy nap alatt. Erről be is számoltam itt az oldalamon, de valahogy ez is elkerülte az újságíró figyelmét. Van ilyen, a pszichológia konstruktív észlelésnek hívja. Ez azt jelenti, hogy az alanyt annyira motiválja valami - jelen esetben az én lejáratásom -, hogy már nem is észleli a valóságot, hanem azt a saját elvárásai szerint átváltoztatja, megkonstruálja.


Ezen kívül éppen az én közleményemmel tudattuk még szerdán, hogy az egész párt felveszi a harcot az árvízzel, majd hogy operatív központot hoztunk létre a 13 000 tagunk és a több ezer gárdista koordinálására és hogy 10 millió forintot különítettünk el a mentési munkálatokra a párt költségvetéséből. Bizonyára ez is elkerülte a figyelmét a szerkesztőségnek.


A párt vezetői, országgyűlési képviselői, tagjai és szimpatizánsai együtt mentik a menthetőt az ország számtalan pontján. A jobbik.hu és az én facebook oldalam is ezzel van tele. Tesszük, mert ez nekünk természetes. Gyöngyösi Márton éppen Győr megyében van valahol, homokot lapátol. Ha rám is kíváncsiak, akkor holnap délelőtt Óbuda és Szentendre környékén engem is megtalálnak majd. Az elmúlt években egyetlen egy olyan komolyabb árvíz nem volt, hogy ne lettem volna ott a mentésnél személyesen Hevestől Borsodon át Szabolcs megyéig. Akkor is ott voltam, amikor nem követte ennyi kamera a munkálatokat. Szóval velem ilyen szempontból nagy bakot lőttek. Majd legközelebb.


Egyúttal kérem őket, hogy legalább ilyenkor az összefogást és ne a széthúzást keressék. Mert tudják: ki mint él, úgy ítél.

2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

mindenki hinni akar valakinek vagy valaminek, ami nem baj


A baj ott kezdődik, hogy a média MINDEN résztvevője hazudik, kivétel nélkül.

2013. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!