Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a magyarokat?

Figyelt kérdés
A környékbeli magukat országnak nevezö csürhén kivül is. Az osztrákok állitolagos szövetségesink ott tettek kereszbe ahol tudtak. A németek szintén. A franciák, az angolok, az olaszok mind mind ellenünk voltak. Az oroszok is kifosztottak...
2013. jún. 6. 14:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

Azt olvastam, hogy a nyugat mindig is félt egy erős közép-európai államtól.

Ha pl Mo egyben marad, nem lenne olyan egyértelmű előnye Németo-nak vagy Fro-nak.


De nem szerintem inkább közömbös a mai átlagpolgár, vagy pedig kifejezetten kedvel minket.

2013. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"A környékbeli magukat országnak nevezö csürhén kivül is."

Gyűlölöd az összes környező országot, de felháborodsz, ha gyűlölik a magadfajtákat? :D Normális ember nem az összes magyart utálja, csak az olyan képződményeket, mint te vagy.

2013. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert ez az egyetlen olyan nép akik nem tudnak összefogni
2013. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%

Lengyeleket is harmadolta a dicső nyugat és az orosz... mi történt a Magyar királysággal? szinte ugyan az ...

Csak a lengyelek el tudták érni, hogy a németeket haza költözzenek ...

2013. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

3. válaszoló.. azért ez nincs így.. Osztrákokhoz nem érdemes szerintem átmenni biztos vannak normálisak de a legtöbb ha látja hogy magyar vagy akkor bunkó és direkt keresztbe tesz.. pl: volt akit azért tartoztatott le és vitt be egy osztrák rendőr és 2napig bent tartotta MERT MAGYAR! És látta magyar rendszám... és nem egy emberről van szó egy családról.!!!!! Mi szüleimmel átakartunk menni osztrákokhoz mert 1órára voltak tőlünk de egy étteremben azt mondták ne tegyük mert ezen a felén nagyon szemetek.. Nagyon sok vendégük akik onnan jöttek és magyarok azt mondták ők is csak átnéznek kicsit.. mikor visszajöttek azt mondták úgy bántak velük mint az állatokkal bunkók voltak.. és semmi rosszat nem tettek.. csak annyit hogy beléptem az osztrákokhoz nekik meg ez épp elég ok volt -.-

És mindenbe belekötnek.. MÉG HA NINCS IS SEMMI OLYAN.. ŐK AKKOR IS valamibe belekötnek amibe talán más nem mert hülyeség...

2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!