Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minket magyarokat mindenki...

Minket magyarokat mindenki rasszistának néz?

Figyelt kérdés

Hát most youtubon angolul ezt irták ...És mutatom a jelentését is...Erre a válaszra 46-értetek egyet..

AND AGAIN ONE VIDEO


373, 589 VIEWS


AND 670 ABUSIVE COMMENTS!


WHAT A NASTY NATION!


ez a jelentése..

NA MÉG EGYSZER EGY VIDEÓ

373, 589 NÉZETEK

ÉS 670 SÉRTŐ MEGJEGYZÉS!

MICSODA EGY CSÚNYA NEMZET!

Az az mi magyarok ilyenek lennénk,,,de azt nem nézzik hogy a cigányok miket csinálnak...

Mikor az öregaszony megeröszakolják és megölik azt már nem mutatják be...


2010. aug. 25. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

milyen videóról van szó?

amúgy magyar is bekommentelhet angol nyelven, mert pattogni akar, h a külföldi megértse.


amúgy nem néz mindenki rasszistának bennünket. ahol élnek cigényok ott nem. pl franciaország, románia, szlovákia, svájc, stb...

2010. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szlovákiában, Szerbiában sokszor rasszistának tekintenek minket, illetve az ott élő magyarokat.
2010. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
És nincs igazuk? :) A villamoson leül egy néger srác, és mindenki elmenekül a környékéről. Az utcán szembejön egy cigány lány, és átmegy a magyar ember a túloldalra. Ha találkozik egy cigány emberrel valaki, rögtön azt mondja, hogy ingyen élő, szadista majom, ahelyett hogy előbb beszélgetne vele, megismerné... Engem megint le lehet pontozni, de szerintem abszolút de igaz hogy egy rasszista nép a magyar nép. (tisztelet a kivételnek) Külföldön nem tudom hogy ez hogy működik, így ebbe nem is szólnék bele!
2010. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

nincs igazad utolsó. az a rasszista aki totál ok nélkül utál egy teljes népcsoportot.


azért utálni a négert mert fekete és mert alsóbbrendű és mert ő rasbzolga az rasszizmus.


de azért utálni félni a cigányoktól mert k.szott sok szar élményed van velük szemben, az k.rvára nem rasszizmus.

gyakorlatilag ránk van kényszerítve, hogy mi kussoljunk, mára már csak ez az egy legális önvédelmi fegyverünk maradt, az előítélet.

2010. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
jah és mellesleg rasszizmus a fajták közötti különbségekre utal, azaz pl a bőrszínre. senki le se szarja, hogy a cigány barnább.
2010. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Én a környezetemben nem azt látom, hogy azért utálják a cigányokat mert sok a negatív élmény, sokkal inkább azt hogy 12 évesen is a cigányokat szidalmazzák a még kisgyerekek, mert a tv-ben azt hallják, hogy ezt így kell, a fórumokon, az interneten ezt olvassák, a csapból is ez folyik. Nekem is van rossz élményem velük, még sem veszem egy kalap alá az összeset, és nem mondom azt hogy te cigány vagy a közelembe se gyere, amíg meg nem ismertem! Lehetne ezen órákat vitatkozni szerintem, a lényeg hogy igen is van olyan közöttük, akiket ok nélkül ér nem is kicsi hátrányos megkülönböztetés! (ezen is lehetne vitatkozni, tudom) Nem védem őket, mert tény hogy páran tettek bicskanyitogató dolgokat, ugyanakkor a fehér emberek között is vannak legalább olyan rosszak, csak ők nagyobb tételben játszanak! :) Én így gondolom, te gondolhatod máshogy, különbözünk, ennyi!

A rasszizmus egy olyan fogalom, amikor valakit meglátsz kívülről, megállapítod hogy pl jelen esetben sötétebb a bőre, így azonnal hozzákapcsolod magadban, hogy egy ingyen élő, undorító féreg (stb), és rögtön "felsőbbrendűnek" érzed magad! Legalább is az én "szótáramban" a rasszizmus ezt jelenti!

2010. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

bocs, de a te szótárad nem érdekel senkit.


az, hogy te nem tanulsz és megelőlegezed a bizalmat majd minden cigánynak, már a te bajod. evolúció. természetes szelekció.

2010. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
A magyar nép nem rasszista!Csak a sok hülye demagóg mondja ezt...hogyan reagáljunk a cigányokra?Szeressük őket?Akkor majd biztos megjavulnak ja.....A 90%-nem tud viselkedni,nem nyugatról kell pofázni,költöznének cigányok közé egy hónapra,majd akkor kiváncsi lennék rájuk mit mondanak....A magyarokat csak az tartja rasszistának aki nem ismeri a cigányokat....a netes kommentekkel meg nem kell foglalkozni:a szlovákok és románok szokása ,hogy angol nyelven mocskolnak minket a neten....nézzetek meg egy Budapestről szóló videót,miket írnak alá román és szlovák fiatalok.....A magyar nem rasszístább nép az átlagtól!!!!!!!
2010. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, főleg az amerikaiak szeretik hangoztatni ezt, meg azt, hogy ők mennyire toleránsak. Fenéket! Képmutató banda a többségük. A szemedbe mosolyognak, a hátad mögött meg szidnak. Jellemző.
2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Már megszoktam a rengeteg beszólást és a lepontozást, és abszolút nem érdekel, elmondtam a véleményem (szerintem normálisan), és azt is hogy különbözünk, bárki más gondolhatja máshogy... :) Nekem magyar emberekkel is gyűlt már meg bajom, de ha durvább példát akarok mondani, akkor itt van rögtön három ember a faluban akik hideg vérrel megöltek 4 embert némi pénzért az elmúlt 2 év leforgása alatt! Mindegyik fehér volt... akkor most mindegyiket el kéne kerülnöm ugye? Fehérek között is van gyanús alak, akikkel nem állok le jó pofizni és cigányok között is, ennyi... ez az én véleményem, bár tudom itt ez baromira nem érdekel senkit! :) Jó lepontozást! :)
2010. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!