Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy veszi a bátorságot a...

Hogy veszi a bátorságot a Jobbik, hogy elzárja a vizet bárhol is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy hasonló kérdés, de én mást kérdezek. Nem értitek, hogy ez jogellenes? És ilyen alapon a Jobbik bárkit meglophat, fenyegethet, elrabolhat, megölhet; miközben az nem tartozik a hatáskörébe? Akkor mostmár én is kiköthetem a jobbikosoknál a gázt / áramot / vizet, bármit?

2013. máj. 30. 09:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%
volt egy eset, valami putris cigány 18 évig nem fizette a vizet, majd fel volt háborodva amikor elzárták... egyébként meg helyes, aki nem fizet egy szolgáltatásért az lop, bűncselekmény, a tartozást hatjsák be, ha kell szedják el mindenüket, legalább megdöglenek az utcán, ugyanis életképtelenek
2013. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
90%
Miért, ha te nem fizetsz villany vagy vízszámlát, akkor mit csinálnak?
2013. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
95%
MI volt jogellenes? Az, hogy aki nem fizet a szolgáltatásért, annak nem jár?
2013. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
95%

Miskolc, Avasi lakótelep, Fészekrakó program. Sok-sok évvel ezelőtt normális környék volt, dolgozó családokkal. De amikor megjelentek a "fészekrakók", mindennek vége lett. Egész lépcsőházakat leptek el a csótányok! A közbiztonság mélyrepülésbe kezdett. Az ember sötétedés után nem érezte magát biztonságban, de nappal sem, tegyük hozzá. Egy lakásban több család is élt. Közös költséget, közüzemi számlákat nem fizették! Sőt, ezeket a számlákat kidobták a kukába.------> [link]


A fészekrakó program bűncselekmény volt, 42 vádlott ellen eljárás is indult-----> [link]


És ez az eset nem Lyukóvölgyben van, hanem bent a városban! Ha itt ilyen állapotok uralkodtak, el lehet képzelni, milyen lehet Lyukóban... Az a baj, hogy a végén mindig azok szívják meg, akik semmi rosszat nem tettek!


Nem értem, hogy miért kell őket sajnálni, hogy kikötötték a vizet. Beszerzik máshonnan. Sajnos láttam ongai cigányokat Felsőzsolcán 3 éve az árvízkor, amikor INGYEN osztogatták a vizet. Az Auchan-t is megostromolták, amikor derékig állt benne a víz... Sajnos ki kell jelenteni, Magyarországon minden sz@r, csak a húgy nem... Amíg lesznek akik védik a "renitens" (népszerű szó itt úgy látom) embereket, családokat messziről, úgy, hogy fogalmuk sincs róla, milyenek is testközelből, semmi nem is fog változni.


A Jobbik-ot én sem értem, miért verte bele az orrát, de talán elismerésre méltó, hogy politikai pártként fellép ez ellen. Lyukóvölgy Miskolc városvezetésének egy pattanás a seg.gén, legszívesebben nem foglalkoznának vele, de nem tehetik meg, pont azért, ami miatt elhíresült. Szinte hetente szerepel a hírekben valami miatt. Az ott élők, akiknek ott van telkük folyamatosan bombázzák a városvezetést a panaszaikkal. Hatásos intézkedés nem született még, sem a Káli féle, sem a mostani, Kriza féle rendszer alatt. Mellesleg, egy fekete humor a végére: Lyukóvölgyet "ékszerdoboznak" titulálják -----> [link]


Ékszerdobozban meg gyilkosság, de ezen ne lepődjünk meg----> [link]

2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Jogellenes lett volna hogy egy szolgáltató megszünteti a szolgáltatást? Inkább az verné ki a biztosítékot nálad hogy a bankok utcára tesznek embereket...


Durva asszociációs képességed van, igaz már előttem leírták hogy nem a Jobbik képviselője kötötte ki a vizet hanem a szolgáltató de így is arra következtetni hogy ezek után a Jobbik lopni, ölni rabolni fog... Mi? :D


De válaszolva a kérdésedre, nem áll jogában a Jobbiknak a lopás, fenyegetés, emberrablás és a gyilkosság sem. Még akkor sem áll jogában ha egy tőle független cég eljárást kezdeményez egy nem fizető ügyfél ellen. Fú ez tényleg abszurd asszociáció :D


Ha engem leszállítanának a buszról mert otthon hagyom a bérletemet akkor az MSZP csempészhet Ukrajnából zárjegy nélküli cigit? Hasra ütés szerű példa, de kb pont annyi valóságalapja van mint az általad összekapcsolt dolgoknak. :D

2013. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

A cigányok munka nélkül IS megélnek, a magyarok viszont munkával SEM. Jelen körülmények között szerintem nem beszélhetünk jogállamiságról.


Mehetnek Stockholmba vagy Kanadába menekült-státuszt kérni, de én szívem szerint azt mondanám nekik, menjenek vissza oda, ahonnan jöttek - Indiába.

2013. máj. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ennyire elvakultan, hogy lehet hadonászni...a Jobbik nem kötetheti ki a vizet csak a szolgáltató, és nem azért kötötték ki mert nem volt szép a pofijuk hanem mert nem fizettek.
2013. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!