Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy veszi a bátorságot a...

Hogy veszi a bátorságot a Jobbik, hogy elzárja a vizet bárhol is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy hasonló kérdés, de én mást kérdezek. Nem értitek, hogy ez jogellenes? És ilyen alapon a Jobbik bárkit meglophat, fenyegethet, elrabolhat, megölhet; miközben az nem tartozik a hatáskörébe? Akkor mostmár én is kiköthetem a jobbikosoknál a gázt / áramot / vizet, bármit?

2013. máj. 30. 09:42
1 2 3 4
 11/37 Komplikato ***** válasza:
36%

NEM a Jobbik zárta el a vizet!

Viszont pont ezért SEM értem ők minnek mentek oda agyukat játszani?

Hiszen se közük nem volt hozzá, se máshol nem tudják megjátszani, mert nem magánközmű mint jelent esetben.


Ellenben hihetetlen undorító volt, hogy azon módon felnyomták a gyermekvédelmieknél a családokat, hogy "nincs víz". Azért a görényégnek is vannak fokozatai. :D

Más kérdés, hogy a szövegből lejött, hogy halványlila gőzünk nincs a védőnői hálózat működéséről ... akkor inkább maradtak volna csendben.

2013. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező megnéztem. nem hazudhatok,
2013. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%

Barátom én rohadtul nem vagyok egyik politikai oldal "szurkolója" sem, de szöveget értelmezni tudok.

Nem a Jobbik vágta vagy vágatta át a vezetékeket csak jelen voltak ők is. A kertszövetkezet saját maga vágta el a saját maga tulajdonát képező csöveket, mivel a szolgáltatást igénybe vevők nem fizettek.

Ha nekem nem fizet az albérlőm hónapok óta akkor én is kivágom mint macskát bőrszínre való tekintet nélkül, még ha mögöttem áll a kopaszra nyírt nagydarab haverom is szép csendesen. Kb ugyanaz a szitu.

2013. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Komplikato ***** válasza:
63%

"Nem értitek, hogy ez jogellenes?"

Miért lenne jogellenes! Éppen az a baj az országgal, hogy a tulajdonjogot NEM védi rendesen semmi. Pont az a baj, hogy ez egy egyedi elszigetelt eset. És igen, más országban ha nem fizetsz, nem csak kikötik, hanem ellenértékként összes ingó és ingatlan vagyonodat is elveszik. JOGSZERŰEN!


"És ilyen alapon a Jobbik bárkit meglophat, fenyegethet, elrabolhat, megölhet; miközben az nem tartozik a hatáskörébe?"


A két agyát játszó Jobbikosnak továbbra se sok köze van a témához, ez csak színjáték bizonyos rajongói körnek. Ők be is fogják kajálni.

Viszont ha a Jobbikos csókák nem fizetnek és van rá jogi lehetőség, miért is ne lehetne náluk is kikötni???


"Akkor mostmár én is kiköthetem a jobbikosoknál a gázt / áramot / vizet, bármit?"

Írtam, ha van rá jogi lehetőség persze.



És ilyen alapon a Jobbik bárkit meglophat, fenyegethet, elrabolhat, megölhet; miközben az nem tartozik a hatáskörébe? Akkor mostmár én is kiköthetem a jobbikosoknál a gázt / áramot / vizet, bármit?

2013. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%
Rendőrség nem ment volna oda biztosítani a terepet. Jobbik képviselő még is csak egy hivatalos személy és hozott magával egy kis nyilvánosságot, így nem merték megtámadni ... Érthető szerintem,
2013. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 rémuralom ***** válasza:
26%
Srácok, örülök, hogy mindenkinek van véleménye, és mindenki ki is fejti, de nem kell rögtön vadlibsizni meg jobbikfóbozni! Volt egy kérdés, arra válaszoltok, és ennyi. Ha ezt kulturált formában teszitek, akkor egy idő után talán enyhülni fog az a társadalmi sztereotípia, amely szerint a jobbikosok hőzöngő barmok, akik mindenkire a legdurvább jelzőket aggatják, aki nem ért egyet velük. Ez nektek is sokkal jobb lenne, meg mindenki másnak is.
2013. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Komplikato ***** válasza:
4%

"Rendőrség nem ment volna oda biztosítani a terepet."

Miért is nem? Az ő dolguk a jogszerűség fenntartása minden fél részéről.


"Jobbik képviselő még is csak egy hivatalos személy ..."

Hát pedig nem.

2013. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
47%
74% kicsit álszentre sikerült ...
2013. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem a Jobbik zárta el , csak ott állt egy képviselője és figyelemmel kísérte.


A közüzemi számlák nem fizetése után pedig természetes , hogy kikötik.

Már rég ki kellett volna kötni tőlük , mivel nem fizették.


Senki nem vehet igénybe úgy egy szolgáltatást , hogy nem fizet érte.


Az a jogellenes , hogy mások fizették meg helyettük.

2013. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon helyes, a nemfizetőknél kössék is ki.
2013. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!