Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy veszi a bátorságot a...

Hogy veszi a bátorságot a Jobbik, hogy elzárja a vizet bárhol is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy hasonló kérdés, de én mást kérdezek. Nem értitek, hogy ez jogellenes? És ilyen alapon a Jobbik bárkit meglophat, fenyegethet, elrabolhat, megölhet; miközben az nem tartozik a hatáskörébe? Akkor mostmár én is kiköthetem a jobbikosoknál a gázt / áramot / vizet, bármit?

2013. máj. 30. 09:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Talán ha elolvasnád az erről szóló cikket rájönnél, hogy NEM a Jobbik kötötte ki a vizet, hanem a kertszövetkezet, amihez a nemfizetők tartoztak.
2013. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem a Jobbik zárta el, haver!

Hanem a szolgáltató.

Nem azért mert azokat az embereket szeretik vagy nem szeretik hanem mert nem fizetnek évek óta.


Milyen forrásból értesülsz te?


Nem lehet hogy Jobbikfóba vagy?

2013. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező csupán Jobbikfób és nem érdekli semmi más, sem a cigányok sem a tények.


1, Ha valaki nem fizet évek óta egy szolgáltatásért, nyilván a szolgáltató kikapcsol.

2, Ha ezt kollektívan teszik akkor főleg.

3, Olyan nincs hogy a vizet 100% ban lekapcsolják. Szűkítik a nyerhető víz mennyiségét egy az életfenntartáshoz szükséges minimumra, az az inni mindig is lesz mit akár ingyen is.


Persze az is igaz hogy a Jobbikfóboknak és a vadlibsiknek semmi nem jó! Nem érdekli őket az a cigány gyerek aki nem tud tanulni mert a másik renitens nem hagyja, mert ugye a renitens és a deviáns az a fontos a számára, a szenvedő többség az meg mehet kapálni sőt fizessen többet hogy a renitenset legyen miből feleslegesen támogatni.

Ember!! Azt a vizet amit ingyen használnak, valakinek meg kell fizetni!!!! Olyan nincs hogy a szolgáltató majd benyeli, az előbb utóbb benne lesz az amúgy rendesen fizetők számlájába.

2013. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

[link]


"Ezt, valamint néhány család antiszociális életmódját elégelte meg a Jobbik és egy lyukói kertszövetkezet, amikor úgy döntöttek, kikötik a vizet azoknál a putriknál, ahol nem fizetik a vízdíjat."


A JOBBIK ÉS EGY LYUKÓI KERTSZÖVETKEZET. A Jobbik is nyakig benne van. Ne hazudozzatok meg személyeskedjetek.

2013. máj. 30. 09:58
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

Ezt ma már kérdezted, és akkor is ugyanazt válaszoltam, amit most.


Olvasd el a cikkeket, nézd meg a videókat, stb.


Az elsődleges cél, hogy KÉNYTELEN legyen a gyermekvédelem foglalkozni az ott élő családokkal, elsősorban a gyerekekkel.

Jellemzően renitens családok élnek arrafelé.

A gyerekek éheznek, koszosak, nem gondoskodnak róluk, a szülők rendszeresen italoznak, mindennapos az agresszió (a Lyukó elég gyakori a hírekben is, hol az élettársát szúrja le valaki, hol a szomszédok rendeznek tömegverekedést), mindennapos a kisebb-nagyobb bűncselekmények elkövetése is.


Ez a környezet nem alkalmas gyermeknevelésre. Jellemzően mégis a sokgyerekes családok élnek itt és így.


Amennyiben nem vagy rasszista, gondolom neked is pont annyit ér egy roma gyerek, mint egy nem roma, és pont úgy joguk van az egészséges környezethez, tisztasághoz, rendszeres étkezéshez, oktatáshoz, gondoskodó szülői neveléshez, mint bárkinek.

A gyermekvédelem eddig lesza.rta, hogy több pofont kapnak, mint kenyeret.

Most muszáj lesz kimenni szétnézelődni, és ahol azt tapasztalják, hogy elhanyagolják és/vagy veszélyeztetik a gyereket, ott be KELL avatkozniuk.


Hőbörgés helyett továbbra is az értő olvasás gyakorlását javaslom.

Legalább azt a cikket olvasd már végig rendesen, amit reggel belinkeltél....

2013. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hazudozol, és személyeskedsz! Nem én tettem fel a másik kérdést, és ahogy olvastam, láttam, hogy nem értitek: a Jobbik bűncselekményt követett el. Ezért tettem fel egy teljesen más kérdést.
2013. máj. 30. 10:05
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
szolgáltató nem tudja kikötni, csak az egész szövetkezet csonkját tudja kikötni, de gondolom az ellen egy jogvédő se merné felemelni a szavát ... de ha a szövetkezet maga próbálja csökkenteni a terheit adósságát, akkor az már jog ellenes .. lépjenek ki a szövetkezetből és köttessék be úgy a vizet a külterületi ingatlanaikhoz.
2013. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Ha bűncselekményről szerzel tudomást, kötelességed feljelentést tenni. Megtetted már? Hajrá!
2013. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező te tényleg kétszer tetted fel a kérdést!

Megnéztem....

2013. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

52%-os jobboldali!

Nem én tettem fel azt a kérdést. Hazudozhatsz, jelentgethetsz, attól még én csak egy kérdést tettem fel, és azt is azért mert annál a másik kérdésnél láttam, milyen végsőkig álszent emberek vagytok!

2013. máj. 30. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!