Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Méhkerék (Micherechi) miért...

Méhkerék (Micherechi) miért Magyarország része 100%-os román lakossággal? Nem kéne Romániának adnunk?

Figyelt kérdés

#Románia #román #Méhkerék #Micherechi
2013. máj. 26. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Az a falu 1000 évig magyar többségű volt, csak később telepítettek román vendégmunkásokat a környékre.


Nálunk is volt festés a házban, amikor csak egyedül voltam otthon felügyelni a festőkre.

Most akkor adtam volna oda a házamat a festőknek, mert én egyedül voltam, ők meg hárman?

2013. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem féltem a románokat, majd pár évtized múlva elveszik maguknak, mondjuk grátiszba Békés megyével együtt. Van már ilyesmibe gyakorlatuk.
2013. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Dick Esmen ***** válasza:
94%
De,megkaphatják,ha mi visszakapjuk Erdélyt.
2013. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Méhkerék konkrétan az az eset, amikor egy vasútvonal miatt Magyarország javára döntöttek a határok meghúzásánál. A Békéscsaba-Kötegyán-Vésztő vonalszakasz így mindvégig magyar területen maradhatott.
2013. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Adjuk a kérdezőt a románoknak. Nekünk nincs rá szükségünk.
2013. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 MolotovPunk ***** válasza:

Ez egy rendkívüli buta kérdés volt.Magyarországhoz tartozik?Igen.Ennyi.Döntés született anno róla.Senkit nem érdekel,hogy kik laknak Méhkeréken többségben.

Franciaországban is van pár olyan város,ahol arabok vannak többségben és attól még nem lesz az a város az a terület az araboké.

2013. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Franciaországban is van pár olyan város,ahol arabok vannak többségben és attól még nem lesz az a város az a terület az araboké."


"MÉG nem lesz." A hangsúly a MÉG-en van.


A népszaporulatot nézve hamarost lest új muszlim ország Nyugat-Európában.

2013. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 MolotovPunk ***** válasza:

Jelenleg nem Franciaország áll az első helyen bevándorlásban,hanem Svédek,de nézz csak utána.

Egyébként Franciaországban nagy a népsűrűség és ott van ténylegesen kb 45-vagy 50 millió igazi francia,tehát teljesen esélytelen,mert előbb lesz ott szélső jobbos kormány,mint,hogy az muszlim ország legyen.

2013. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Pro Patria ***** válasza:
Szerintem a kérdező sem gondolja komolyan ezt a kérdést, hanem éppen azt akarja kiparodizálni, ahogy a magyarokkal szemben nem érvényesül az az alapvető jog (még akkor sem, ha egyébként az ő negatív sorsuk sokkal nagyobb méreteket ölt), melyet egyébként minden más kisebbség esetében vita nélkül elfogadnánk, és támogatnánk.
2013. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Békéscsaba túlnyomó részt tót lakta város,most akkor adjuk oda Szlovákianak?

Agyhalott paraszt

2021. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!