Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lennénk igazán boldogok?

Mitől lennénk igazán boldogok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a normális munkaviszonyokra és bérezésre, életkörülményekre, de arra vagyok kíváncsi, ti mit vennétek még hozzá.
2013. máj. 20. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
osztrák életszínvonal , finn közbiztonság
2013. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Finneknél nem jó a közbiztonság az utóbbi években.
2013. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
közbiztonság, kemény törvények (ne engem csukjanak le, ha egy cigány betör a házamba, és én meglövöm), halálbüntetés visszaállítása.
2013. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magyarok összetartóbbak lennének és nem irigy spiclik !
2013. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék ha fele akkora életszínvonal lenne, mint nyugaton, mondjuk 200 ezres minimálbér, de amíg a gazdaságunk nem jár arra, addig erre esély sincs.
2013. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészség, család, barátok, összetartó közösség, közbiztonság, a fizetés-nyugdíj szerintem csak ezután következik.
2013. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan megfizetett munka, kevés bürökrácia! Ja és ha nem lenne kötelező TB-t fizetni!
2013. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pro Patria ***** válasza:
100%

Egyszer így fogalmaztam meg:

[link]

2013. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jókat írtál Patria, csak vannak problémák némelyikkel. Biztos munkahely mindenkinek: szép, csak nem nagyon lejet megvalósítani, legalábbis 100 %-os foglalkoztatottságot nem, akkor sem, ha a keleti régiókba tonnaszámra érkeznének a vállalatok. Ami pedig a magyarlakta területek visszaigénylését illeti, a szomszédok nem fognak a mi kedvünkért önként és dalolva megválni ezektől a részektől. De még ha sikerül is ezt megvalósítani, biztosra veheted, még ez se lenne elég, mert akkor már a Trianon előtti 1000 éves határokat követelnék vissza. Magyar ésszel gondolkodva, képtelenek lennénk azt mondani, köszönjük szépen, ennyi bőven elég!
2013. máj. 21. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!