Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ami hazánkban zajlik az...

Ami hazánkban zajlik az állampolgárok is felelősek érte?

Figyelt kérdés

Egy szavazati jog felelősséggel jár. 2/3-ot kapott a FIDESZ, most meg sokan fel vannak háborodva (jogosan). Miért szavaztak rá? Nem hittem volna, hogy jobban el lehet rontani ezt az országot, mint az MSZP tette. (MOL részvény, trafik ügyek, államadósság most a legnagyobb forintban stb)


Szerintetek?

A szavazati jogot az alábbiakhoz kellene kötni:

adófizető állampolgár, 18. életévét betöltötte, 8 általánossal rendelkezik, büntetlen előélet



2013. máj. 19. 10:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

"Egyedül a Fidesz szavazók felelősek. Remélem a következő kormány kártérítés megfizetésére kötelezi majd őket."


Hogyan?Ezek?


A Fidesz sem tudta elszámoltatni az MSZP-t.


Amúgy is , ha itt tényleg lenne elszámoltatás , akkor pártoktól függetlenül , a parlament 65 százaléka menne a dutyiba.

2013. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Lényegtelen, hogy MOL-t a nyugdíjpénztárak kifosztásából fizették ki vagy sem. Az a pénz már nincs meg! Ez a lényeg!


Én nem csodát várok, de rengeteg dolgot helyre lehetne tenni csak akarni kellene!

2013. máj. 19. 11:40
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Bajnai megakarta venni a molt? erről még sose hallottam ... mikor volt ez? kerestem archívumban is, de ott se találtam róla infót!
2013. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
Az a pénz ott van a mol részvéányben, ha eladják a molt akkor ott lesz a pénz ...Én inkább aszt a 3-4000 milliárdot keresném, amit Bajnai felvett az imftől! Azokat mire költötte ...
2013. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, ebben csak én látok egy kis, esetleges hibát?

"Én is rájuk szavaztam ,mert tetszett ,hogy hazafiasnak mutatták magukat ,nagyon szimpatikusak voltak.

De ma már rájöttem , hogy a hazafiasság majdnem olyan távol áll tőlük , mint az MSZP-től.

Ezért 2014-ben , marad a Jobbik , mint egyetlenegy alternatíva."



Vagyis a fidesz hazafiasnak mutatta magát, rájuk szavaztál, majd óriásit csalódtál, de most a jobbikra fogsz szavazni, aki szintén hazafiasnak mutatja magát.

Nem gondolod, hogy esetleg bennük is óriásit fogsz csalódni?



Amúgy a kérdéshez:

Igen az emberek is tehetnek erről, mert ők mentek el szavazni és adtak, jóformán korlátlan hatalmat egy párt kezébe.

2013. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
65%? Inkább lenne az 90% :D
2013. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Tessék:


[link]

2013. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

Utólag már mindenki okos, mutass nekem oylan sajtó infót 2010 előttről, amikor egyeztetésekről volt szó vagy pontos számokról beszélnek ... 2009es archívum szerint még a láthatáron se volt, hogy eladják a mol részvényt.

jellemző ...

2013. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez az 52% mindig kitalál valamit: hazudsz, nincs forrásod, ez a link nem hiteles, az a link nem tetszik, van rajtad sapka, nincs rajtad sapka... Nem fogjátok meggyőzni, nincs az az isten, hogy ne higgyen a fideszben és viktorban. Amit onnan hall, az az igazság, mindenki más hazudik. Végső megoldásának talán csak a "köcsög MSZP"-zés marad.
2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!